Bir çocuğun açmaya veda edişi

E madem herkesin tek bir görüşe sahip olduğunu öne sürdün, bunu kanıtlarla desteklemeni istiyorum. Herkesin görüşü bir değil, insanlar sadece bir şey yapamıyorlar. Korku imparatorluğu böyle bir şey, bunu da insanların tek bir görüşe sahip olduğuna bağlamak ayrı bir saçmalık.

E madem herkesin tek bir görüşe sahip olduğunu öne sürdün, bunu kanıtlarla desteklemeni istiyorum. Herkesin görüşü bir değil, insanlar sadece bir şey yapamıyorlar. Korku imparatorluğu böyle bir şey, bunu da insanların tek bir görüşe sahip olduğuna bağlamak ayrı bir saçmalık.

Çık dışarı çevir 5 kişiyi sor görüşünü Allah Allah.

Benim çocukluğumda bir çocuk için erişilmesi en zor şey bir bilgisayardı, günümüzde ise bir simit ya da bir açma bile çocuklar için ulaşılması imkansız hale geldi. Bu tür hamur işleri geçtiğimiz yıla kadar ucuz fiyatlı kahvaltı ya da çay vakitlerinde atıştırmalık alternatifler iken son 8 ay içinde bir lüks haline geldi. İzlerken bir çocuğa bu sözleri söyleten sistemin içinde olmaktan şahsen utanç duyduğum bir video bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilgisayar hala erişilmesi zor birşey Mortis hocam😐

Vallahi ben sivastayım burada elini attığın akpli.
Biz beyin fonksiyonlarını yitirmiş insanlarla ilgilenmiyoruz. Ülke kocaman bir ahır değil, mantıklı düşünebilen, halen beyin fonksiyonlarını kaybetmemiş milyonlarımız var. Sitemin saçmalık.

Yeni konular

Geri
Yukarı