Bir dakikada bir tuvalete çıkıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Cem.şahin

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sayın yönetici sayın moderatör arkadaşlar biliyorum konu dışı bir sorunum var. Şimdiden özür dilerim. Sorunum şu, 2 günden belli sık sık küçük abdestim geliyor. 1 Dk'da bir tuvalete çıkıyorum. Bunun sebebi nedir acaba? (konu dışı olduğu için çok çok özür dilerim) :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bu tür yan etki yapabilecek bir ilaç kullanımınız oldu mu ?

Çok su içince bendede oluyor. Doktora gittin mi? Gittiysen ne dedi?

Büyük stres yaşanılan zamanlarda benzeri durumlar olabilir. Diyabet de olabilir. Bir sürü sebebi olabilir. 2 günde bir anda ortaya çıktıysa ilginç tabii. Tıpta 3. sınıfa yeni geçmiş birisi olarak bu kadar yardımcı olabiliyorum. :) Bir doktora görün bence.

Çok su içince bendede oluyor. Doktora gittin mi? Gittiysen ne dedi?

Çok su içmiyorum. Doktora gitmedim yarın gideceğim. Bir'de idrarım şeffaf ve az geliyor.

Büyük stres yaşanılan zamanlarda benzeri durumlar olabilir. Diyabet de olabilir. Bir sürü sebebi olabilir. 2 günde bir anda ortaya çıktıysa ilginç tabii. Tıpta 3. sınıfa yeni geçmiş birisi olarak bu kadar yardımcı olabiliyorum. :) Bir doktora görün bence.

Diyabet tam olarak nedir ? :)

Çok su içmiyorum. Doktora gitmedim yarın gideceğim. Bir'de idrarım şeffaf ve az geliyor.

Diyabet tam olarak nedir ? :)
Şekerin yüksek olması, vücut fazla şekeri sürekli idrar yolu ile atmaya çalışıyor. Hastalık bu ama sendeki bu diyemem.

Dark Knight çaya 3 şeker atıyorum. Normalde şeker kullanmıyorum.
Bu kandaki şeker miktarı ile ilgili, aslında bununla beraber ayak tabanında yanma, bazen çift görme gibi belirtileride oluyor. Sen kan testi yaptır en iyisi, eğer karpuz vs. çok yiyorsan ondan da kaynaklanıyor olabilir :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı