Bir dakikada bir tuvalete çıkıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En yakın zamanda doktora git. Durumu belirt. Zaten gerekli testleri yapacaktır. Birçok sebebi olabilir bir şey diyemeyiz şimdi.

En yakın zamanda doktora git. Durumu belirt. Zaten gerekli testleri yapacaktır. Birçok sebebi olabilir bir şey diyemeyiz şimdi.

Doğru söylüyorsun. Test olarak ne tür testler yapar bir bilgin var mı ? Utanıyorum'da. :)

İlk olarak tansiyonunu kontrol et. Ateşin çıktığı oluyor mu, (hava sıcaklığı hariç) idrar yaparken yanma var mı, yaş kaç? Tıp okuyanlar ilk bunları sorması lazım. Şekerden idrar sıklığı belli olmaz :) Bu saydıklarımın birkaçı evet ise gidip dahiliyeye kan ve sedimantasyon testi yaptırman lazım. Oruç tutuyor musun? Tutmadan önce bu durumlar hiç yaşandı mı?

Ayrıca konuyu gördüğümde yanlış anladım "1 dakika ben tuvalete çıkıyorum diye ":D Az kalsın ceza geliyordu :) Neyse ki erken fark ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ateşim hiç çıkmadı. İdrarımı yaparken herhangi bir sorunum yok. Yaşım 16, 17 yaşına gireceğim. Oruçlu'da değilim. :(

Birden başlaması ilginç. Gençsin zaten. Stres de yok diyorsun, ilaç da almamışsın. Birden başlaması ilginç ama diyabette sık sık idrara çıkma yaşanabilir. Ailende şeker hastası var mı hiç ?

Sorun yok. Klozeti pc nin yanına getir :D (Vurmayın)

Ben bura'da ciddi bir sorunla ile karşı karşıyayım senin yaptığın yoruma bak ya. Zaten canım sıkkın bir'de senle uğraşmayım. :(

Birden başlaması ilginç. Gençsin zaten. Stres de yok diyorsun, ilaç da almamışsın. Birden başlaması ilginç ama diyabette sık sık idrara çıkma yaşanabilir. Ailende şeker hastası var mı hiç ?

Vallahi şeker hastası olan yok.

Yarın ilk iş doktora git o zaman. Kan testi yapar en azından.

Ateşim hiç çıkmadı. İdrarımı yaparken herhangi bir sorunum yok. Yaşım 16, 17 yaşına gireceğim. Oruçlu'da değilim. :(
Ateşini derece ile ölç kendi ateşini bazı kişiler hissetmez. Tansiyon değerleri kaç? Alet var mı evde?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı