Bir Elden Ring Sorunu, Oyuncuların Ölüm Döngüsüne Girmelerine Neden Oluyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Elden Ring

PC Gamer tarafından aktarılan yeni bir habere göre, Elden Ring oyununda bulunan bir açık, bilgisayar oyuncularının oyunlarını çökertiyor ve onların sonsuz ölüm döngülerine girmelerine sebep oluyor. The Verge’ün paylaştığı habere göre, @EldenRingUpdate adlı Twitter kullanıcısının paylaşmış olduğu videodan gördüğümüz kadarıyla, Elden Ring oyunundaki bu açık, bir istilacı belirli bir yeteneği etkinleştirdiğinde meydana geliyor ve sunucunun […]

Devamı: Bir Elden Ring Sorunu, Oyuncuların Ölüm Döngüsüne Girmelerine Neden Oluyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Ben diğer Souls oyunlarını oynarken benzer sorun olmuştu. Doğuyodum, koşuyodum, ölüyodum.

Elden Ring

PC gamer tarafından aktarılan yeni bir habere göre, Elden Ring oyununda bulunan bir açık, bilgisayar oyuncularının oyunlarını çökertiyor ve onların sonsuz ölüm döngülerine girmelerine sebep oluyor. The Verge'ün paylaştığı habere göre, @eldenringupdate adlı Twitter kullanıcısının paylaşmış olduğu videodan gördüğümüz kadarıyla, Elden Ring oyunundaki bu açık, bir istilacı belirli bir yeteneği etkinleştirdiğinde meydana geliyor ve sunucunun […]

Devamı: Bir Elden Ring Sorunu, Oyuncuların Ölüm Döngüsüne Girmelerine Neden Oluyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Eğer bu sıkıntıyı yaşarsanız oyuna girdiğiniz gibi haritaya girip en kısa sürede ışınlanmanız lazım. Yani direkt haritayı açıp roundtable a ışınlanın. Xbox kontrolcüsünde toggle view+y+X tuşları (X e basılı tutun) maalesef patchlenene kadar yapabilecek başka bir şey yok.

Geri
Yukarı