Bir Evlilik Hikayesi

Erhan YILDIRIM

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Bilgi-İşlem Destek Sorumlusu
Herkese merhaba. Özel gün videoları hakkında çalışmalarım var ve ilgilenenler için burada biraz bilgi paylaşmak istiyorum. Dilerseniz web sayfamı ziyaret ederek örneklerimi de görebilirsiniz; "bir Evlilik hikayesi"

"bir Evlilik hikayesi" nedir ?

Hepimizin düğün, nişan gibi özel günleri fotoğraf ve video çalışmaları ile ölümsüzleştirilir. Ancak, özellikle video çekimleri toplamda en az 2 DVD'den oluşur ve izlemesi saatler sürer.

Ben bu video görüntülerini, önemli anları kaçırmadan daha izlenebilir sürelere indirmeyi ve bu sayede o gün yanınızda olamayan kişilere internet üzerinden izletmeyi amaçlıyorum.

neden "bir Evlilik hikayesi" ?

Düğün ve nişan gibi özel günlerinizin video çekimlerini izlenebilir formatlara dönüştürerek internette yayınlama olanağı sunmak öncelikli hedeftir. Hali hazırda video görüntüleriniz varsa bu çözüm tam da size göre olabilir!

İstenildiği takdirde video çekiminiz Full-HD olarak kayıt altına alınarak size özel bir "düğün hikayesi" videosu yaratılabilir.

Hayalgücünüze özel kurgu-montaj çalışmaları yapılarak özel gününüze ait çekimleri bir müzik klibi veya bir kısa film havasına büründürebilir ve bu şekilde internette paylaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
facebookapak1.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı