Bir film izledim ve filmi unutmak istiyorum

Signedx

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 3 1200
Nvidia GTX 1650
16GB Ram
A320M-K PRO
Ben 2 gün önce olması lazım bir film izledim ismi terabithia köprüsü bilenler vardır belki. YT short izlerken karşıma çıktı izleyesim geldi izledim. Sonra gün geçti işte hep aklıma geliyor aklımdan atamıyorum hep sahneleri canlanıyor gözümde LGS öğrencisiyim ve biliyorsunuzdur 8-9 gün kaldı ve deneme çözerken aklıma geliyor 1 hafta önce yaptığım denemeler 410 falan bu son 2 denememde 350'lere kadar düştü yani eğer bu şeyi unutmazsam biraz sıkıntı yaşayacağım gibi. Film de leslie diye bir karakter var benim yaşlarımda falan yani şimdi şey olmasın kız güzel boş zamanımda falan dururken aklıma geliyor diyorum keşke bende böyle yerlerde yaşasam benim de böyle kız arkadaşım olsa falan işte vb. bütün dikkatim alt üst oluyor bunu acilen unutmam lazım yani böyle bir şey olabilir mi? Unutabilir miyim kısa zaman içinde? Çünkü dersteyim aklıma geliyor düşünüyorum daralma hissiyatı geliyor değişik hissediyorum ve psikolojiminde bundan etkileneceğini düşüyorum. ( ben aslında bu kadar şey değildim ama bundan 4 yıl önceydi galiba bir tane duygusal bir Roblox filmi vardı onu izlemiştim ve ilk defa orada ağlamıştım ve sonra artık yaşadığım şeyleri kafamdan atamıyorum , aslında atabiliyorum ama zor travma gibi bir şeyim oldu o roblox filmi )

Son düzenleme:

Geri
Yukarı