Bir firmaya 2 ürün aynı anda yollanır mı?

Maxtoric

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar 5 bip sesinden dolayı anakartı Endeks Bilişim'e yollayacağım.

Yük altında siyah ekran veren RX 6600 var onu da Endeks Bilişime yollamak istiyorum. İki ürün de Gigabyte markasının ürünü. Ekran kartını ve anakartı aynı kargo paketine koyup yollayabilir miyim?

Yapmak için bir engel olduğunu sanmıyorum. İkisinin de faturasını ve problemlerini eklerseniz sorun olacağını sanmam. İstiyorlarsa kutularına koyup sonra büyük bir kutuya ekleyip yollayabilirsiniz. Hem güvenli olur.

Yapmak için bir engel olduğunu sanmıyorum. İkisinin de faturasını ve problemlerini eklerseniz sorun olacağını sanmam. İstiyorlarsa kutularına koyup sonra büyük bir kutuya ekleyip yollayabilirsiniz. Hem güvenli olur.

Endeks ile hiç tecrübeniz var mı? İtopya'nın rezalet sistemi yüzünden fatura çıkartamıyorum. Kutuları ve kendileri var sadece. Garanti belgeleri yerine de kutuda seri no yazan kağıt var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Endeks ile hiç tecrübeniz var mı? İtopya'nın rezalet sistemi yüzünden fatura çıkartamıyorum. Kutuları ve kendileri var sadece. Garanti belgeleri yerine de kutuda seri no yazan kağıt var.

Maalesef tecrübem yok. Standart prosedüre göre yazmıştım. Mail atın onlara isterseniz.

Geri
Yukarı