Bir hesapta kaç farklı Papara Card kullanılabilir?

kohaku

Centipat
Daha fazla  
Şu an bende Papara Rose Card var ve rengi hoşuma gittiği için Teal Card sipariş vermek istiyorum. Ama Teal Card sipariş verirsem Rose Card iptal olur mu? Yoksa ikisini de kullanmaya devam edebilir miyim? Ve eğer iptal edilmiyorsa bunun bir sınırı var mı? Mesela aktif halde 5 kart varsa yenisini sipariş edemezsiniz gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

Sınır kaç bilmiyorum ama teal card sipariş ederseniz rose card iptal olmaz.

Şu an bende Papara rose Card var ve rengi hoşuma gittiği için teal Card sipariş vermek istiyorum. Ama teal Card sipariş verirsem rose Card iptal olur mu? Yoksa ikisini de kullanmaya devam edebilir miyim? Ve eğer iptal edilmiyorsa bunun bir sınırı var mı? Mesela aktif halde 5 kart varsa yenisini sipariş edemezsiniz gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

Ben 3 kart kullanıyorum. Sanal kart dahil olmak üzere. Sorun olacağını sanmam. Genelde abonelikleri bir kartta normal harcamaları bir karttan yapıyorum.

Hocam ben 4 tane kart siparişi verdim hepsi iptal oldu siz nasıl 6 tane kartı sağ salim alabildiniz?
Ne demek iptal oldu?

Hocam ben 4 tane kart siparişi verdim hepsi iptal oldu siz nasıl 6 tane kartı sağ salim alabildiniz?
1690044164296.png

Ne demek iptal oldu?

Bildiğimiz hocam kart basıldı kargoya verildi biri 4 gün sonra iptal oldu diğeri aynı gün iptal oldu diğeri 1 ay sonra iptal oldu diğeride o şekilde iptal oldu adres telefon falan her şey iyi ama sanırım oturduğum yerdeki kargo şirketi o kadar da iyi değil.

Yok hocam ben direk 1 tane bile Papara Black Card çıkartamadım.

Bildiğimiz hocam kart basıldı kargoya verildi biri 4 gün sonra iptal oldu diğeri aynı gün iptal oldu diğeri 1 ay sonra iptal oldu diğeride o şekilde iptal oldu adres telefon falan her şey iyi ama sanırım oturduğum yerdeki kargo şirketi o kadar da iyi değil.

Yok hocam ben direk 1 tane bile Papara Black Card çıkartamadım.

Hocam benim 6 adet kartım var yaşadığınız bir sorun var galiba kargo şirketi veya Papara ile alakalı

Geri
Yukarı