Papara Card alınır mı?

Gecenintacı

Centipat
İninal kullanıyorum. Memnunum fakat fazla ücret kesiyor o yönden şikayetim var. İnternette papara reklamı gördüm. İnceledim ve hoşuma gitti ama pek emin olamadım. Sizce papara card alınır mı? Okulda olduğumdan çipli kart alsam kargo bayisine getirtebiliyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara kart bence son yaptıkları değişikliklerden sonra alınabilecek bir kart. Yaşınız 18'den büyükse Enpara alın. Tosla kart çıktı şimdi yeni onada bir göz atın derim.

Papara kullanıyorum ve memnunum. İninali 2 yıl kullandım ve Papara´ya geçtiğime pişman değilim.

Papara aylık ücret falan kesiyor mu? Mesela para biriktirmek istesek her ay biriken paramızı karta yatırsak ücret falan alıyor mu aylık ücret?
Normalde kullanım ücreti var diye biliyorum fakat benden hiç kesmediler. Daha bugün 150₺ yükleme yaptığımda 1.5₺ gibi az bir ücret aldılar o kadar. Onu da zaten her kart yapıyor. Aylık 2000₺ limiti olduğundan öyle para biriktiremezsiniz diye biliyorum.

Papara aylık ücret falan kesiyor mu? Mesela para biriktirmek istesek her ay biriken paramızı karta yatırsak ücret falan alıyor mu aylık ücret?
Papara aylık ücret kesmiyor. Para biriktirilmez. Para yükler ve çekerken türlü türlü komisyon alıyorlar(bazı istisnalar var ücretsiz yatırma gibi ama ücretsiz çekme ve yatırma her ATM'den artık 500 liraya kadar 5 işleme müsade var.)onun yerine fix bir bankadan hesap açabilirsiniz. Papara'yı banka hesabı açtıktan sonra sadece kampanya harcama ve online alışveriş için kullanıyorum.

Papara aylık ücret kesmiyor. Para biriktirilmez. Para yükler ve çekerken türlü türlü komisyon alıyorlar(bazı istisnalar var ücretsiz yatırma gibi ama ücretsiz çekme ve yatırma her ATM'den artık 500 liraya kadar 5 işleme müsade var.)onun yerine fix bir bankadan hesap açabilirsiniz. Papara'yı banka hesabı açtıktan sonra sadece kampanya harcama ve online alışveriş için kullanıyorum.
Karta 400 tl yüklesem durdukça ücret felan kesmez demi.
Papara kullanıyorum ve memnunum. İninali 2 yıl kullandım ve Papara´ya geçtiğime pişman değilim.
Çipli kartı eve getirmeleri şart mı?Kargo bayine gönderiyolar mı?

Karta 400 tl yüklesem durdukça ücret felan kesmez demi.

Çipli kartı eve getirmeleri şart mı?Kargo bayine gönderiyolar mı?
1.Hayır kesmez.

2.Bu arada sözleşme imzalamanız zorunlu kargo bırakıp gitmiyor kurye geliyor kartı almak için gerekli. Eğer gün içinde yoksanız anneniz/babanız imzalayabilir.

İş Bankası Maximum Gaming Kart’ı öneririm. Yemek ve oyun alışverişlerinde %5 puan veriyor ve 30 TL harcamaya 10 TL puan veriyordu sanırsam. Herhangi bir ücreti yok. İster sanal ister fiziksel, Maximum Mobil uygulamasından alabilirsiniz. Sanal karta direkt kart numarası veya QR kod ile yükleme yapabiliyorsunuz. Bankanın müşterisiyseniz de 750 TL gibi bir limiti olmuyor.

Yanlış Bilgilendirme
İş Bankası Maximum Gaming Kart öneririm. Yemek ve oyun alışverişlerinde %5 puan veriyor ve 30 TL harcamaya 10 TL puan veriyordu sanırsam. Herhangi bir ücreti yok. İster sanal ister fiziksel, Maximum Mobil uygulamasından alabilirsiniz. Sanal karta direk kart numarası veya QR kod ile yükleme yapabiliyorsunuz. Bankanın müşterisiyseniz de 750 TL gibi bir limiti olmuyor.
Sadece İş Bankası müşterileri alabiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı