Bir İnsan Neden Düğün Videosu İzler?

rathma

Hectopat
Makaleler
1
45 yaşında bir adam neden her gün düzenli olarak aynı saatte başlayarak 2 saat boyunca düğün videosu izler ? Kutsal görev falan mı bu? Nasıl bundan zevk alabiliyor? Ayrıca bakıyorum o videolar da en az 300k izlenmeli videolar.

Son düzenleme:
Dostum bize anlamsız gelse de adam izlemekten zevk alıyordur ve izliyordur. Mesela ben günde 3 saat oyun oynuyorum bu da ona saçma gelebilir ama ben zevk alıyorum.

Gizli ajan olabilir. Bu şekilde aptalca videolardan da haberleşme kurabilir🧐
Çöpe de salon koordinatlarını atıp orda özel toplantı yapıyor olabilirler 😶

Dostum bize anlamsız gelse de adam izlemekten zevk alıyordur ve izliyordur. Mesela ben günde 3 saat oyun oynuyorum bu da ona saçma gelebilir ama ben zevk alıyorum.
Ya tabi zevkler tartışılmaz ama düğün videosu ya. Oyunlarda en azından heyecan rekabet falan var. Peki düğün videosu? Önde kendinden geçercesine oynayan adamlar, arkada kulak kanatan şarkılar, alkışla ritim tutan izleyiciler ve aynı saatten aynı saate düzenli 2 saat boyunca bunları izleyen bir adam ? :D

Hocam ben 14 yıllık evliyim. Toplamda 14 kere izlememişimdir. Yeni evlendiğimiz zamanlarda izleniyordu. Gelen misafirler açmanızı istiyor falan. Bana da garip geldi. Vardır bir bildiği.

Bunu asla bilemezsin. Belki de kaybettiği bir yakını düğün videosunda yer alıyordu. Her şeyi sorgulamamak gerek.

Edit yapmak için malzeme arıyor olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı