Bir insan neden mobil oyun oynar?

Bağlantıdaki oyuna ara sıra vakit harcıyorum. Ama bilgisayardan uzak olursam ve işim yoksa ayırıyorum. Reklamdan para kazandıklarını biliyorum. Ama bana göre bu tarz seviyeli oyunlar, 10 seviyede bir zorunlu reklam kullansalar daha iyi olur. Bu oyun ilk başlarda az reklam gösteriyor. Seviye yükseldikçe 2 ya da 3 seviyede bir reklam gösteriyor.
Bana göre sadece tıklama odaklı oyunlar keyif veriyor. Bazı arkadaşlar Strateji oyunu demiş. Dedikleri orta çağ temalı oyunlarda, tıklama oyunu olarak geçiyor. Sadece belirli şeylere tıklayarak seviye atladığın ya da oynanışa sahip oyunlar genel olarak bu kategoriye geçiyor. O yüzden Strateji olarak bakma. Temayı şahsen genel kitleye hitap edecek şekilde seç. PUBG Mobile gibi, tüm eli yoran oyunları oynayacağımı sanmıyorum. Bu arada denemiştim, gerçekten aşırı yorucu oluyor.

Para kazanmak istiyorsan, başlangıç olarak mobil sektöre girmen gerekiyor. Tabii belirli şartları var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konsol ve bilgisayar oyuncularına göre hor görülen bir sektör olsa da; Herkesin cebinde akıllı telefon olduğunu düşününce, kesinlikle oyun yapan tarafından es geçilmemesi gereken bir platform.

Bir ekibim, tasarımcım olsa dediklerinizi uygulardım ama tek tabancayım maalesef. Fon desteği de ilk oyunumda alamayacağım için AA, Flappy Bird gibi insanların metro, otobüste giderken tek elle oynayabileceği bi oyun yapacağım. Taslak kafamda var yazılım kısmı eksik.

Mümkün olduğunda vakit harcayacak bir şey olması yeterli bence. Mesela hastanede falan sıra beklerken en az 30 dakika boyunca oyalamalı. Zamanın nasıl geçtiğini unutmak yetiyor oynamak için. :D @rico
Tam bu dediğinize göre bi fikrim var hocam :D İnşallah çıkartabileceğim.

Tam bu dediğinize göre bi fikrim var hocam :D İnşallah çıkartabileceğim.
Eğer tek elde oynanılacak oyun yapacaksanız kesinlikle Walk Master oynamanızı tavsiye ederim. Oyunda sebebini anlamadığım bir şekilde bağımlı oluyorsunuz. Sanırım ilk defa bir mobil oyuna bu kadar bağlandım. Elime geçen bütün cihazlara yüklüyorum. 4000. seviyeye geldim şu an. Google Play yorumlarına bakarsanız kendini bu kadar kaptıran tek ben değilim. Bilgisayardayken oyunun yükleme ekranını beklerken bile 1-2 bölüm geçiyorum. Neyin bağımlı ettiğini bile anlamadım. Belki siz anlarsınız. 😄

Eğer tek elde oynanılacak oyun yapacaksanız kesinlikle Walk Master oynamanızı tavsiye ederim. Oyunda sebebini anlamadığım bir şekilde bağımlı oluyorsunuz. Sanırım ilk defa bir mobil oyuna bu kadar bağlandım. Elime geçen bütün cihazlara yüklüyorum. 4000. seviyeye geldim şu an. Google Play yorumlarına bakarsanız kendini bu kadar kaptıran tek ben değilim. Bilgisayardayken oyunun yükleme ekranını beklerken bile 1-2 bölüm geçiyorum. Neyin bağımlı ettiğini bile anlamadım. Belki siz anlarsınız. 😄
Walk Master illetine ben de kapılmıştım bi ara ama çözemedim bi :D

Birçok mobil oyunu oynadım fakat son zamanlarda eskiden oynayıp bıraktığım Brawl Stars'ı oynuyorum. Onun haricinde de uzun zamandır takıldığım ve lig WP grubumuzun olduğu FIFA Mobile var. Genel olarak sohbet, muhabbet için oynuyorum ben.

Bazen vakit geçirmek için 101 Okey veya Fun Run 3'e de giriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı