Bir iş yerinde sürekli çalışmanın sırları

orpat

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, sizce bir iş yerinde uzun yıllar çalışmanın sırları nelerdir, yöneticiye nasıl yaklaşım uygulanmalı, kendisinden neler beklenilmeli, kıdem koyan iş arkadaşına nasıl davranılmalı, iş dışındaki zaman nasıl yönetilmeli bu gün iş hayatının kafalarda cevaplanan ama bir yazılı kaynağı olmayan noktalarını konuya dökmek istedim, iş hayatına atılan ve kariyer yolunu tırmanan herkesin kafasından bu tür sorular geçiyor, mesela ben bu tür soruları cevaplayamadığım için çok iş değiştirdim, sizin fikirleriniz nelerdir ?

Türkiye ortaminda kücük ölcekli bir isyerinde uzun süreli calismak icin taviz vermelisiniz bence. Türkiye'de hic calismadim ama gördügüm ve duydugum budur.

Aynen her insan gibi işverenlerde ne kadar işini düzgün yapan işçi bile olsan senden bıkabiliyor. Etrafında yeni yüzler görmek isteyebiliyor. Keza işçilerde öyle. Taviz de bir yere kadar daha sonra iş mobbing'e kadar gidiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı