Bir kere sınıfta kalanlar açığa geçebiliyor

Hocam, kesin bilgi mi? Eğer öyleyse zaman tükenmeden kaydımı yaptırayım.

Bugün okula gittik. Evet, bir kere kalanlarda geçebilir dedi hoca. Sonra ilçe milli eğitim bize okuldan almamız gereken evrakları söyledi, aldık her şeyi. Sonra gittik ilçe milli eğitime. Mesai saati bitmiş biz gittiğimizde kimse yoktu, 13:30'ta tekrar başlıyormuş mesai. Şimdi gideceğiz evrakları vereceğiz. Geçeceğim inşallah şu okuldan kurtulacağım.

Bugün okula gittik. Evet, bir kere kalanlarda geçebilir dedi hoca. Sonra ilçe milli eğitim bize okuldan almamız gereken evrakları söyledi, aldık her şeyi. Sonra gittik ilçe milli eğitime. Mesai saati bitmiş biz gittiğimizde kimse yoktu, 13:30'ta tekrar başlıyormuş mesai. Şimdi gideceğiz evrakları vereceğiz. Geçeceğim inşallah şu okuldan kurtulacağım.

Her okulda aynı mı kurallar?

Dosya Ekleri

• IMG_20231002_083041.jpg
    IMG_20231002_083041.jpg
    106,4 KB · Görüntüleme: 658
Okula gitmek zorunlu mu? Ben şuan okulumun bulunduğu şehirde değilim nasıl yapacağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı