Bir kişi ile sevgili olduğumuzda araya mesafe koymak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunların haram olduğu ayet?

Hocam bu resim size yeter hadi bunada inanmadınız buyurun video link.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• resim 1.PNG
    resim 1.PNG
    10,9 KB · Görüntüleme: 86
Sırf haram diye neden ilişkimi şekillendireyim ki? Saçma buluyorum.

Sırf haram diye neden ilişkimi şekillendireyim ki? Saçma buluyorum.

Hocam bir adam gibi soru sorduk zaten ben sevgili falan mı oldum yazmışım :D hakikaten bir bakın he şimdi arama mesafe neden koyayım demişsin eyvallah saygı duyarım ama senin benim görüşüm farklı sadece soru soruyorum ama yorum için eyvallah.

Hocam bir adam gibi soru sorduk zaten ben sevgili falan mı oldum yazmışım :D hakikaten bir bakın he şimdi arama mesafe neden koyayım demişsin eyvallah saygı duyarım ama senin benim görüşüm farklı sadece soru soruyorum ama yorum için eyvallah.
Onu kastetmemiştim. Dinde sırf haram olduğu için ilişkimi falan bozamam anlamında dedim.

Onu kastetmemiştim. Dinde sırf haram olduğu için ilişkimi falan bozamam anlamında dedim.

Anladım hocam anladım sizde haklısınız diyorum ya işte o yüzden yani ne bileyim mesafe derken herhalde yorum yazanlar konuşmamak falan anladı cidden okumuyorlar yazdıklarımı teşekkür ederim yorumun için.
İlişkini devam ettirmede ve ileriki hayatında yeni bir ilişki bulmanda başarılar 🙂👍

Hocam arada ilişki falan yok eyvallah olsaydı zaten arama mesafe koyar mıydım bilemem fakat adam gibi soru soruyoruz gelen emsajlar harika 1 iqlular yorum yapıyor (hepinizi kastetmiyorum)

Mesafe koymak istiyorsan koyarsın, insanı mesafeler değil insanlar ayırır. Bana kalırsa "Carpe Diem" fazla takılma.

Mesafe koymak istiyorsan koyarsın, insanı mesafeler değil insanlar ayırır. Bana kalırsa "Carpe Diem" fazla takılma.

Yorumun için teşekkür ederim hocam adam gibi yorum yazan bu konuda nadir insanlardansınız teşekkür ederimde zaten ret yedim fazla zorlamayı aslında 1 tık düşünüyorum ama bilmiyorum kızın verdiği cevap şu anlık kimseyle sevgili olmayı düşünmüyorum diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım hocam anladım sizde haklısınız diyorum ya işte o yüzden yani ne bileyim mesafe derken herhalde yorum yazanlar konuşmamak falan anladı cidden okumuyorlar yazdıklarımı teşekkür ederim yorumun için.

Hocam arada ilişki falan yok eyvallah olsaydı zaten arama mesafe koyar mıydım bilemem fakat adam gibi soru soruyoruz gelen mesajlar harika zekasızlar yorum yapıyor (hepinizi kastetmiyorum)
"haram"
İzlediği video: müslüman bile olmayan bir adam.

"Haram"
İzlediği video: Müslüman bile olmayan bir adam.

Hocam o zaman az önce bir ayet? Yazmıştınız bende size soruyorum bu adamın Müslüman olmadığını bana kanıtlayabilir misiniz hadi değil diyelim diğer hocalar var bilindik mesela cübbeli Nihat hatipoğlu bunlardamı yalan söylüyor o zaman?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı