Bir kişi ile sevgili olduğumuzda araya mesafe koymak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Film izlemiş gelmiş hocam bırakın, bu arkadaşın sevgili yapmaması gerekiyor. Sonra biz duygusuz oluyoruz.

Bir kız sevdik diye ne oldu yani toxic toxic cevaplar falan. Ben sadece araştırdıklarımı söylüyorum. He tabii hatalarım vardır fakat ben yine söylüyorum. Bilindik hocalar bile haram vs. diyor. O zaman kime inanayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu gereksiz uzamış. Burada bu bilgileri iyi öğrenemezsiniz herkesin görüşü farkli oluyor. Gidip hocalariniza camii hocalarina araştırmanızı yapın bulun burada öyle alabileceğiniz tek cevapli sorular genellikle teknoloji üzerine oluyor.

Bilindik hocalar hangisi?

Kendi kızımı kendimden sakınıyorum, yanlış düşünürüm diye elimi öptürmüyorum (öz kızımdan azan bir haysiyetsizim*) diyen cübbeli hoca mı?
Kişinin öz annesine cinsel haz duyması haram değildir diyen diyanet başkanı mı?

Bilindik hocalar Nihat Hatipoğlu falan. Video da atarım hatta yani daha nasıl kanıtlamamı istiyorsun hocam? Bunu söylesenize bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kız sevdik diye ne oldu yani toxic toxic cevaplar falan. Ben sadece araştırdıklarımı söylüyorum. He tabii hatalarım vardır fakat ben yine söylüyorum. Bilindik hocalar bile haram vs. diyor. O zaman kime inanayım?

Hocam lütfen forumdan çıkın, lütfen sizin gibi -1IQ olan varlıklarla konuşmamalıyız aslında.

Millet neden İslam'dan çıkmaya başladı anlaşıldı. Lan günah ne sevgili yapmak ne?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı