Bir kişiye çarçabuk bağlanma

Awlesca

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dün gece sevgilimin beni aldattığını öğrendim. Sevgilimi çok seviyordum. Aldattığı kisi benim en yakin arkadasimdir. Kendisi ben bilmiyordum bilseydim yapmazdim dedi. Ona inansam mi bilmiyorum. Her neyse sevgilimi cok sevdigim icin ona baglanmis durumdayim. Yani soyle onu aklimdan cikartamiyorum hala daha onu dusunuyorum yaptigina ragmen onu gercekten cok sevdim fakat ona yetememisim. Bu baglanma durumu nasıl gecer?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dün gece sevgilimin beni aldattığını öğrendim. Sevgilimi çok seviyordum. Aldattığı kisi benim en yakin arkadasimdir. Kendisi ben bilmiyordum bilseydim yapmazdim dedi. Ona inansam mi bilmiyorum. Her neyse sevgilimi cok sevdigim icin ona baglanmis durumdayim. Yani soyle onu aklimdan cikartamiyorum hala daha onu dusunuyorum yaptigina ragmen onu gercekten cok sevdim fakat ona yetememisim. Bu baglanma durumu nasıl gecer?

Unutmaya çalışmak lazım hocam. Zaman her şeyin ilacı.

Spora başlayın hocam. Her şeyin ilacıdır.

Henüz yeni olmuş. Birkaç aya atlatırsınız diye düşünüyorum ancak bu olay sevgilinizle birlikte yapılan aktivite ve geçirilen süre ile alakalı. 1 aya unutan da var 1 sene etkisinden kurtulamayanda. O arkadaşınızı iyice bir dinleyin derim ondan sonra karar verin onunla konuşup konuşmayacağınıza. Şiddete başvurmayın. Hemen sevgili yapmayın kızı kıskandırmak için, aracı kullandığınız kızın hisleriyle oynamış olursunuz hakkına girersiniz. Dediğim gibi zamana bırakın, spor yapın, yeni bir hobi edinin, yeni bir video oyununa başlayın, ailenizle vakit geçirin. Gemiş olsun.

@Awlesca İkisine de resti çekeceksin. Hiç eyvallah etmeye gerek yok. Arkadaşın seni sırtından vuruyor. Sevdiğin kızda arkadaşınla aldatıyorsa bir başkasıyla hayli hayli aldatmıştır zaten. Sen sadece arkadaşından haberdar olmuşsun oda yakının diye. Unutma diye bir şey yok. Sadece zamana bırakırsın, zamanla aklına gelmez olur artık 1 yıl veya 2-3 yıl ne kadar sürerse. Sonra bir yerde karşılaşırsın tak diye her şey başa saracak falan. Onun için unutmaya çalışma, yokluğuna alışmaya çalış.

Bende sizin gibiydim aldatma olmadı ama çok bağlanmıştım saçma nedenden ayrılmıştık. Baloda başka bir erkekle dans etmişti aldatma gibi gelmişti acısı. Bana kalırsa ikisiyle de iletişimi kesin engelleyin fotoğrafına bile bakmayın sadece oyalanın bir şeyler yapın sadece cidden unutuyorsunuz. Gülün eğlenin dışarı çıkın oyun oynayın unutun. Spora başla fake hesaptan kaybettiğin erkeğe bak diye mesaj at mesela.

Geri
Yukarı