Bir kız ile mesajlaşmak

alfrentagalamo

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar bir kızla mesajlaşıyorum. Ama mesajıma bir gün cevap veriyor . Birkaç gün sonra başka mesaj attığımda ise gördüğü halde cevap vermiyor .Sizce sebebi nedir ? Yardımcı olurmusunuz ?

Teşekkürler.

Bende aynı durumdayım :) Ben bir kız ile konuşuyorum ama fazla cevap vermiyorum yani aslında konuşmak istemiyorum ama üstüne onu kırmakta istemiyorum. Yani hani şey desem konuşmak istemiyorum kırılacak kırmak istemiyorum ama konuşmakta istemiyorum. Bu durumda olabilirsin :)

Bende aynı durumdayım :) Ben bir kız ile konuşuyorum ama fazla cevap vermiyorum yani aslında konuşmak istemiyorum ama üstüne onu kırmakta istemiyorum. Yani hani şey desem konuşmak istemiyorum kırılacak kırmak istemiyorum ama konuşmakta istemiyorum. Bu durumda olabilirsin :)
İşin ilginç tarafı konuştuğunda çok samimi konuşuyor . Tamam , peki gibi kelimelerle oyalamıyor . Acaba beni sinir etmek için mi yapıyor ?

İşin ilginç tarafı konuştuğunda çok samimi konuşuyor . Tamam , peki gibi kelimelerle oyalamıyor . Acaba beni sinir etmek için mi yapıyor ?
İşte bende öyle yapıyorum konuştuğum zaman samimi konuşuyorum ama öle aşırı değil normal bir arkadaşım ile konuşur gibi konuşuyorum yani direk sanane, banane gibi kelimeler kullanmak istemiyorum. Sinir olmayabilir yani geçmişte kötü bir anınız varsa olabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı