Sokaktaki bir kız ile nasıl tanışabilirim?

Makaleler
1
Yer
İspanya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bazen sokakta, çarşıda, parkta otururken bazı kızlar ile göz göze geliyoruz. 5-6 saniye bakışıyoruz sonra hayatımıza devam ediyoruz. Böyle kızlar ile nasıl tanışabilirim? Fazla cesaretim yok ancak konuşma ve kendimi anlatma kabiliyetim iyidir. Sadece kızın yanına gittiğimde söze nasıl başlayacağımı bilmiyorum(daha önce hiçbir kızla tanışmadım okul vs hariç). Kızın beni tacizci, sapık, tecavüzcü, sanmasını istemem. Taktik ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Bazen sokakta, çarşıda, parkta otururken bazı kızlar ile göz göze geliyoruz. 5-6 saniye bakışıyoruz sonra hayatımıza devam ediyoruz. Böyle kızlar ile nasıl tanışabilirim? Fazla cesaretim yok ancak konuşma ve kendimi anlatma kabiliyetim iyidir. Sadece kızın yanına gittiğimde söze nasıl başlayacağımı bilmiyorum(daha önce hiçbir kızla tanışmadım okul vs hariç). Kızın beni tacizci, sapık, tecavüzcü, sanmasını istemem. Taktik ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Eskiden mümkündü öyle aşklar ancak bu günlerde böyle değil. Ya Tinder gibi "çöpçatanlık" uygulamalarını veya sosyal medyayı kullanmalısınız.

Kızın beni tacizci, sapık, tecavüzcü, sanmasını istemem. Taktik ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Öncelikle böyle bir izlenim bırakıp bırakmamak Türkiye'de tamamen şans işi. Onun haricinde merhaba diyip kızın yanına oturabilirsiniz. Kızın yanında başka bir erkek olmamasına dikkat edin de.

Alternatif olarak küçük tatlı bir köpek olabilir.
Olabilir.
Aklıma Kissing Prank geldi, küçükken ne izlerdim. Avrupa'da olsan bu konuyu açmana gerek kalmazdı mesela ama o anlattığın olay burada çok zor, çünkü cevap konunun içinde zaten.
:D
Öncelikle böyle bir izlenim bırakıp bırakmamak Türkiye'de tamamen şans işi. Onun haricinde merhaba deyip kızın yanına oturabilirsiniz. Kızın yanında başka bir erkek olmamasına dikkat edin de.

Postu deldirmeyiz umarım hele bir de sevgilisi tik tok'er ise aman arkada şarkı çalarken üstüme atlayıp rko falan çeker. Şaka bir yana ben yanımda küçük çakı olmadan gezmem Ankara tehlikeli yer bir de buradakiler Allah affetsin at hırsızı gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı