Bir Kız Nasıl Mutlu Edilebilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ThisİsCRACKER

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba konu başlığında da yazdığı gibi. :D Bir kızı nasıl mutlu edebilirim? Düşüncelerinizi bekliyorum. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Evde git oyuncaklarınla oyna kardeşim sen, biraz daha büyü sonra kefiş edersin kadınları mutlu etmenin yolunu.

Evde git oyuncaklarınla oyna kardeşim sen, biraz daha büyü sonra kefiş edersin kadınları mutlu etmenin yolunu.

@AKINCILAR Sadece konu açtık, hadi sana lazım olmadı başka arkadaşlara lazım olacak. Yaşımı merak ediyorsan 19 yaşım, ben bu yaşta scpirt kodları için eğitim alıyorum. Aynı zamanda yazılımcıyım, anlatabildim mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tecrube ile sabittir; Kadın, kız milleti mutluluğu en çok alış-verişte ve gezmelerde buluyor.
Eğer çok nadir bulunan bir tür olan anneme denk geldiysen onu sürekli yemek yemeye çıkarınca nedense aşırı mutlu oluyor. Babam zaten kısa çok yemez diyerek almış ama şuan cami avlusuna bırakıp kaçsam mı diye düşünüyor :D

Mutluluk nedir ?

Mutluluk öznel olduğu için ve o belirttiğin kişiyi tanımadığımız için ne desek boş olur. Birisi para ile mutlu olur, birisi ufak bir gülücükle, birisi değer vermeyle, birisi hayalini gerçekleştirmesiyle... Bilemeyiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı