Bir kız sevdim taktik verin

Negative Sir

Decipat
Makaleler
1
Yer
Birleşik Krallık
Daha fazla  
Meslek
Asker (Teğmen)
Bizim okulda bir kız var bu kız yani anlatılmaz gören bile bir daha bakmaz nazar değmesin diye o derece güzel ama ben açılamıyorum bu kıza yani utangaçlık var aynı yaştayız sadece şubeler farklı bir kere bilgisayarı okula götürdüm oyun oynasın diye verdim arkadaşlarıyla oynadı sanırım barbie giydirmece oynamışlardı :D ilgi alanlarını pek bilmiyorum hatta uyurken bile rüyama giriyor kalkıp bir bardak su içiyorum geri yatıyorum nineme kızın fotosunu gösterdim everelim mi seni oğlum dedi güldü bana ve şu an merhum barış abimizin bu müzikte dedikleri gibi hissediyorum kendimi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşlar Allah rızası için taktik verin bu sene son senemiz 12.sınıfız belki birbirimizi bir daha göremeyiz.

Hocam cuma günü ensesine bi çakın ensesini kapamayanın ensesine çakarlar deyin napıyorsun sen ya derse de 360 derece dönüp çelme takıp hop bakkal diyerek kızı tutun sonra telefon numaranızın olduğu bir kağıt verin kız düşmezse adam değilim

Kardeşim taktik basit kızdan hoşlanıyorsan direkt git açıl zaman kaybetme, ondan hoşlandığını görünce onu neler hissettiklerini içinden geldiği gibi söyle. Onu daha yakından tanımak istediğini belirt ve sonucu gör. Kendine güven aşılamak için ayna karşısına geç pratik yap biraz ama fazla abartma sonra karşısına geçtiğinde iki büklüm olursun.

Genelde güzel kızlar kibirli oluyor. Tecrübelerime dayanarak söylüyorum, red cevabı alırsın. Çoktan kapmışlardır onu.

Yani hiç konuşamıyorsan WhatsApp'tan falan söyle ama yeter ki söyle ileride pişman olma.

Yüz yüze söylemenin bir yolu var mıdır acaba WhatsApp biraz sıkıntı çünkü "bu niye benim suratıma demedi" gibi olmasın sonra?

Genelde güzel kızlar kibirli oluyor. Tecrübelerime dayanarak söylüyorum, red cevabı alırsın. Çoktan kapmışlardır onu.

İmkan yok okulda etrafı bomboş ve sadece kızlarla konuşuyor tabii sınıftaki erkeklerlede konuşuyor.

Geri
Yukarı