Bir kız sevdim taktik verin

Hocam utangaç olma. Ben korktuğum için eskiden gül gibi kızı kaybettim. Utanma seviyorsan yüzüne karşı söyle yapamıyorsan internetten yaz onuda yapamıyorsun storysine yanıt ver onuda yapamıyorsan okul açılınca bir kağıda yaz ve ona ver bunu 10dk sonra oku falan de ama yap dostum. :)

Hocam utangaç olma. Ben korktuğum için eskiden gül gibi kızı kaybettim. Utanma seviyorsan yüzüne karşı söyle yapamıyorsan internetten yaz onu da yapamıyorsun storysine yanıt ver onu da yapamıyorsan okul açılınca bir kağıda yaz ve ona ver bunu 10dk sonra oku falan de ama yap dostum. :)

Kağıt yazıp verme işleri itici gelir hocam.

Kağıt yazıp verme işleri itici gelir hocam.
Hocam evet öyle tabiki fakat yüzüne diyemeyince 2. yol bu oluyor bence. Ama tabikide onla arkadaş olup sonradan hoşlandığını belli etmek daha iyi olur. Beni seven kız beni tanıyıp sevmişti.

Hocam evet öyle tabiki fakat yüzüne diyemeyince 2. yol bu oluyor bence. Ama tabikide onla arkadaş olup sonradan hoşlandığını belli etmek daha iyi olur. Beni seven kız beni tanıyıp sevmişti.
Arkadaşlığa fazla girmemek daha iyidir. Birazcık tanıdıktan sonra niyetini belli etmek gerekiyor yoksa devamı friendzone.

Hocam evet öyle tabii ki fakat yüzüne diyemeyince 2. yol bu oluyor bence. Ama tabii ki de onunla arkadaş olup sonradan hoşlandığını belli etmek daha iyi olur. Beni seven kız beni tanıyıp sevmişti.

Instagram'da bile takip etmiyorum o zaman b planı Instagram'da nasıl takip edebilirim bana derseki "niye istek attın"?

Bana bu yazı bir an tanıdık geldi.

Bir de unutmadan:
1668434159377.png

Yeni konular

Geri
Yukarı