Bir kıza aşık oldum

Bir şey olmaz. Sorarlarsa yaşının aynı olduğunu söylersin zaten. Dalga geçerlerse de takılma görmezden gel kızdan önemli mi sonuçta.

Evet öyle bir tip takıntısı vardı. Ama karaktersiz demek hafif olur. Bundaki havalar başka bir boyuttaydı. Nasıl desem, insanları peşinde koşturmayı seviyordu, egosu oldukça yüksekti. İlgi alaka az eksilsin çıldırırdı. Beni Fransa'da bir arkadaşıyla tanıştırdı. Kıza yalvar yakar buraya çağırdı. Gel seni gezdiririz burada tatil yaparsın diye. Bana da kız misafir ilgi alakayı eksik etmeyelim ayıp olur diye tembihliyor. Sanki ben gerizekalıyım ya misafir ağırlamayı bilmiyorum. Neyse kız geldi. Kıza çok fazla ilgi göstermişim güya, kıskandı. Kız Fransa'ya döndükten sonra 1 ay konuşmadı. Değişik bir tipti ya. İyiki bana rest çekmiş, yeminle Allah korudu. Çekilmezdi. O zamanlar anlamıyordum da şimdi normal kafayla düşününce iyi yırtmışım diyorum. :)

Ne yapsın kızı başka birine kaptırsın sonra her teneffüs sarmaş dolaş onlarımı izlesin. Bu yıkıcı değil mi? Buna cesaret edip teklif etmezse, yarın bir gün başka birine de cesaret edemez. En azından şansını denesin. Kız kabul etse de etmese de olayın artısını eksisini yaşasın, öğrensin. Bir dahakine daha cesaretli daha kabullenici tavır sergileye bilsin. Boş yere özgüvensizlik yaratmasın kendi kendine. Kız kabul etmezse zaten kaybedecek bir şeyi yok. Ama kabul ederse daha ne istesin.
Kaybedecek birşeyi var. Erkekler robot değildir kardeşim. Erkekler kadınlardan daha duygusal ve saf aşkı bilen canlılardır. Tam tersi kadınlar gerçekte asla aşık olmazlar. Bunun nedenlerini google'da her sitede ve forumda bulabilirsin tek tek yazmayacağım. Bu yüzden reddedilmek hele ki aşık olduğun kız tarafından reddedilmek, kişi kendine karşı inkar bile etse psikolojik olarak yıkıcı olur.. Arkadaşa tavsiyem kız tarafından bir hareket beklemesidir.

Kaybedecek birşeyi var. Erkekler robot değildir kardeşim. Erkekler kadınlardan daha duygusal ve saf aşkı bilen canlılardır. Tam tersi kadınlar gerçekte asla aşık olmazlar. Bunun nedenlerini google'da her sitede ve forumda bulabilirsin tek tek yazmayacağım. Bu yüzden reddedilmek hele ki aşık olduğun kız tarafından reddedilmek, kişi kendine karşı inkar bile etse psikolojik olarak yıkıcı olur.. Arkadaşa tavsiyem kız tarafından bir hareket beklemesidir.
Bu coğrafyada kızdan hareket beklersen hep yalnız kalırsın.

Ama ben bu coğrafyanın kızlarını beğeniyorum. :(
Keşfedemediğin herşey gizemli ve büyülü gelir. Zamanla tanıdıkça soğursun huyundan ve davranışlarından.. Sen sadece dış görünüşe göre beğeniyorsun. Beğendiğin hiçbir kız göründüğü gibi değil.. Ama yabancı kızların içi dışı bir olduğuna eminim.. En azından şahit olduklarım o yönde.

Benim google veya başka forumlara bakmama gerek yok. Ben 25 yaşındayım. Ben kör kütük aşıkta oldum, saf aşkı iyi bilirim. Sevdiğim kişi tarafından reddedildiğimde oldu. Sırf yakışıklı değilim diye lisede kızın birine çıkma teklifi ettim, bütün okulun alay ettiği de oldu. Şuan ise evlenmek istediğim bir kız var ve işsizim cebimde 1 kuruş param yok. Kpss'ye hazırlanıyordum. Eğer bir işe giremezsem, sevdiğim kadından ayrılmayı düşünüyorum. Çünkü artık önümü göremez oldum. Ne olacağım bellisiz senelerce bir kadının hayatını boş yere çalamam. Onu daha ne kadar oyalayabilirim. Boşu boşuna beni bekleyip hayatını çürütmesini isteyemem. Ben son 8 senedir bu aşk konusunda ne çektiğimi hiç bir kaynakta bulamazsın. Anlatsam roman olur derler ya. Benimki Ansiklopedi olur. Her kadın hayatımın sınavını yaşattırdı bana.

Sen diyorsun ya erkekler robot değildir. Evet doğru robot değil, yarın başka biriyle el ele gördüğünde kızı o robot olmayan kalbine, keşke bir adım atsaydım diyecek bu çocuk. Hele verdiğin tavsiye ne demeli, kızdan hamle beklemeliymiş. Kızın çocuktan haberi yok, sen kızdan hamle bekle diyorsun. Hadi diyelim kızın haberi var. O dediğin sitelere ve forumlara bak bakayım, Türkiye'de ilk adımı kadınların atma olasılığı kaçmış. Ya da böyle bir ihtimali göz önünde bulundurupta sürekli yalnız kalan insanları.

Seviyorsan konuşacaksın bunun başka bir yolu yok.

Benim google veya başka forumlara bakmama gerek yok. Ben 25 yaşındayım. Ben kör kütük aşıkta oldum, saf aşkı iyi bilirim. Sevdiğim kişi tarafından reddedildiğimde oldu. Sırf yakışıklı değilim diye lisede kızın birine çıkma teklifi ettim, bütün okulun alay ettiği de oldu. Şuan ise evlenmek istediğim bir kız var ve işsizim cebimde 1 kuruş param yok. Kpss'ye hazırlanıyordum. Eğer bir işe giremezsem, sevdiğim kadından ayrılmayı düşünüyorum. Çünkü artık önümü göremez oldum. Ne olacağım bellisiz senelerce bir kadının hayatını boş yere çalamam. Onu daha ne kadar oyalayabilirim. Boşu boşuna beni bekleyip hayatını çürütmesini isteyemem. Ben son 8 senedir bu aşk konusunda ne çektiğimi hiç bir kaynakta bulamazsın. Anlatsam roman olur derler ya. Benimki Ansiklopedi olur. Her kadın hayatımın sınavını yaşattırdı bana.

Sen diyorsun ya erkekler robot değildir. Evet doğru robot değil, yarın başka biriyle el ele gördüğünde kızı o robot olmayan kalbine, keşke bir adım atsaydım diyecek bu çocuk. Hele verdiğin tavsiye ne demeli, kızdan hamle beklemeliymiş. Kızın çocuktan haberi yok, sen kızdan hamle bekle diyorsun. Hadi diyelim kızın haberi var. O dediğin sitelere ve forumlara bak bakayım, Türkiye'de ilk adımı kadınların atma olasılığı kaçmış. Ya da böyle bir ihtimali göz önünde bulundurupta sürekli yalnız kalan insanları.

Seviyorsan konuşacaksın bunun başka bir yolu yok.
Peki sana bir soru; Türk kızına karşı hangi cesaretle teklif edebiliyorsun ? Ya da senden hoşlandığından nasıl emin olabiliyorsun ? Teklif ettiğin anda sapık damgası yeme ihtimalini göz önünde bulunduruyor musun ? Bunları dalga geçme amaçlı sormuyorum. Sadece %95'i obsesif kompulsif olan, her 5 dakikada bir duyguları değişebilen, asla mutlu olmayı bilmeyen, sürekli mutsuz ve depresif olan Türk kızı karşısında teklif ederken bu cesareti nereden buluyorsunuz ?

Türk kızına karşı hangi cesaretle teklif edebiliyorsun ?
Türk erkeği cesaretiyle, bu da birçok erkekte fazlasıyla var.
Aslında günümüzde cahil cesareti diye bir laf vardır. Bu çok doğru. O yüzden bu kişileri bu gruptan ayrı tutmak isterim çünkü çok fazla hadsizler.
Ya da senden hoşlandığından nasıl emin olabiliyorsun ?
Emin olamazsın. O yüzden çocuk gidip duygularını ifade edecek. Kızın haberi olacak ki, hoşlanıp yada hoşlanmama kanısına varabilsin öyle değil mi? Kızın çocuktan haberi yok diye bu çocuktan hoşlanmayacağı anlamına gelmez. Belki de çocuktaki ummadığımız bir özelliğine o an tutulacak bunu kimse bilemez. Belki de açık açık korkmadan, çekinmeden duygularını ifade ettiği için cesaretine bile hayran kalabilir. Kadınlar için bunlar önemli detaylar. O bahsettiğin form sitelerinde illaki bunlardan da bahsetmişlerdir, okumuşsundur.
Teklif ettiğin anda sapık damgası yeme ihtimalini göz önünde bulunduruyor musun ? Bunları dalga geçme amaçlı sormuyorum. Sadece %95'i obsesif kompulsif olan, her 5 dakikada bir duyguları değişebilen, asla mutlu olmayı bilmeyen, sürekli mutsuz ve depresif olan Türk kızı karşısında teklif ederken bu cesareti nereden buluyorsunuz ?

Şimdi bir kaç önceki cevabında da "sapıklık ve tacizci damgası yeme olasılığın çok yüksek" falan demişsin. Sanırım etrafında bununla ilgili bir kaç örneğe şahit oldun bu mevzuya bu yüzden çok takıntılısın.
Kişi kendini doğru bir iletişim şekliyle, düzgün bir şekilde, haddini aşmadan ifade ederse neden sapık damgası yesin. Bir insan durduk yere sapık damgası yemez. Arada bazı iftira durumları oluyor tabi Twitter'da, haberlerde görüyoruz da sen bütün kızlar böyleymiş gibi söylüyorsun. Türk kızlarına karşı aşırı ön yargılı davranıyorsun ve genelleme yapıyorsun. O zaman ülkece sapık damgası yemeyelim diye bütün erkekler evde otursun kız beklesin. Senin "%95'i Obsesif Kompülsif" demen bile kadınlara nasıl baktığının kısa özeti. Bence kadınlara bu kadar ön yargılı davranmak yerine biraz kendi bakış açını değiştirmelisin.

Türk erkeği cesaretiyle, bu da birçok erkekte fazlasıyla var.
Aslında günümüzde cahil cesareti diye bir laf vardır. Bu çok doğru. O yüzden bu kişileri bu gruptan ayrı tutmak isterim çünkü çok fazla hadsizler.

Emin olamazsın. O yüzden çocuk gidip duygularını ifade edecek. Kızın haberi olacak ki, hoşlanıp yada hoşlanmama kanısına varabilsin öyle değil mi? Kızın çocuktan haberi yok diye bu çocuktan hoşlanmayacağı anlamına gelmez. Belki de çocuktaki ummadığımız bir özelliğine o an tutulacak bunu kimse bilemez. Belki de açık açık korkmadan, çekinmeden duygularını ifade ettiği için cesaretine bile hayran kalabilir. Kadınlar için bunlar önemli detaylar. O bahsettiğin form sitelerinde illaki bunlardan da bahsetmişlerdir, okumuşsundur.

Şimdi bir kaç önceki cevabında da "sapıklık ve tacizci damgası yeme olasılığın çok yüksek" falan demişsin. Sanırım etrafında bununla ilgili bir kaç örneğe şahit oldun bu mevzuya bu yüzden çok takıntılısın.
Kişi kendini doğru bir iletişim şekliyle, düzgün bir şekilde, haddini aşmadan ifade ederse neden sapık damgası yesin. Bir insan durduk yere sapık damgası yemez. Arada bazı iftira durumları oluyor tabi Twitter'da, haberlerde görüyoruz da sen bütün kızlar böyleymiş gibi söylüyorsun. Türk kızlarına karşı aşırı ön yargılı davranıyorsun ve genelleme yapıyorsun. O zaman ülkece sapık damgası yemeyelim diye bütün erkekler evde otursun kız beklesin. Senin "%95'i Obsesif Kompülsif" demen bile kadınlara nasıl baktığının kısa özeti. Bence kadınlara bu kadar ön yargılı davranmak yerine biraz kendi bakış açını değiştirmelisin.
Geçen aynı şeyleri bunun açtığı konuda da yazmıştım zaten. Konuyu "28 yaşında sevgilim olmadı"dan feminizm karşıtlığa kadar getirmişti artık nasıl getirdiyse. Kadın düşmanı olmuş artık. Daha dur, bunun 35-40 yaşından sonra otobüste gördüğü çiftlere "burada aile var" deme aşaması var.

He benim de kızlarla hiç aram yok, hatta kaç yıldır kız görmüyorum sosyal fobim yüzünden ama bunun için kızları suçlamak komik olurdu. En fazla sevgilileri görüp kıskanırım o kadar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı