Bir kıza kendimi nasıl afettiririm?

Daha fazla  
Bundan 1 seneye yakın bir zamanda bir kız vardı, benimle tanismak konusmak isteyen. Ben de sevgili islerinde cok tecrubeli bir insan degildim o zamanlar dostlarimla takilirdim sadece kızlar hiç umurumda olmazdı bayağı kendine baglamisti beni. Sırf kızla konuşmak için Instagram açmıştım kızla ortak karar vererek sevgili olduk ama şöyle bir sorun var ki kız çok değişik biriydi mesela aşkım, canım vs. gibi iltifatler etmemi istemiyordu yanına gelmemi hatta konusmamizi bile istemiyordu. Sevgili oldugumuz belli olmasin istiyordu sanki kendimi ezik gibi kullaniliyormus gibi hissettim. Kiza biraz kotu davranmaya başladım yanimdaki diger kizlarida kiskaniyordu madem öyle neden konuşmuyoruz diye sordugumda cevap vermiyordu, çok çekingendi. Kızla 3 4 ay süren ilişkinin sonunda ayrıldık hayatimda ilk kez bir kizin beni bu kadar sevdigini hissetmistim kız okul degistirdi bense kaldım öylece bir ara sinifta arkadaslarla muhabbet yaparken konu kıza geldi bende çok degişik bir kız boş bir insan gibi şeyler dedim. Bu kızın bir yerden kulagina gitmis aglamis falan sanirim kendimi çok kötü hissettim, kız bana iyi davrandikca ben terslemiştim. Keşke böyle olmasaydı. Ne yapmalıyım? İnanın karşısına çıkacak yüzüm yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı