Bir kızı çok sevmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dersleri aksatmıyoruz beraber haberleşiriz mesela bugün kimya çalıştım derim o da felsefe der örnek.Hocam kolay değil be olmuyor yani uyumadan simdi açar resmine zoom yapar bakarım sessizce masumca sevdik :)
Hocam, size ilaç olarak kesinlikle dediğimi yapmayı tavsiye ediyorum. Siz ortamı yaratın, bakarsınız o atar ilk adımı. :)

Hocam, arkadaşa dediğimi yapın.

Lise biteceği gün, üniye gideceğim kesinleştiği gün açılıcam. Çünkü açıldıktan sonra ters teperse ileride çok sıkıntı yaşarım. Yerle bir olurum. Dayanamam onu görmeye. Kafamda öldürürüm ama insan kalbine hakim olamıyor.

O değil de işler güçler aklıma geldi emrah kıza açılmak için.
Emrah: “Daha önce Yozgat'a gittiniz mi?
Kız: Hayır gitmedim.
Emrah: Ne kadar çok ortak yönümüz var tanışalım mı?
Kız: Hayır.

Lise biteceği gün, üniye gideceğim kesinleştiği gün açılıcam. Çünkü açıldıktan sonra ters teperse ileride çok sıkıntı yaşarım. Yerle bir olurum. Dayanamam onu görmeye. Kafamda öldürürüm ama insan kalbine hakim olamıyor.
Hocam, size de arkadaşa yazdıklarımı okuyun, onları tavsiye ederim.
Bakacağız hayırlısıyla yüz yüze gelelim de izlemedik de değil:)

Hayırlı ve darısı başımıza diyebileceğimiz haberlerle gelin hocam. Beklemedeyiz. :)

Hocam, size de arkadaşa yazdıklarımı okuyun, onları tavsiye ederim.

Bakacağız bir eski ortamı tekrar yaratayım. O şeytana da tekmeyi basıcam. Olayı da anlatıcam. Konuşursa konuşsun onlarla, iletişimi keserse de ben onu tek başıma mutlu ederim.

Bakacağız bir eski ortamı tekrar yaratayım. O şeytana da tekmeyi basıcam. Olayı da anlatıcam. Konuşursa konuşsun onlarla, iletişimi keserse de ben onu tek başıma mutlu ederim.

Başlarda, sakince ve kin beslediğinizi belli etmeden anlatmayı deneyin, anlamıyorsa biraz daha belli edin ve anlatın. Kesinlikle ve kesinlikle soğuk davranıp, mesafe koymayın araya. Yoksa, kaybetmeniz kaçınılmaz olur.

Aynen. Arkadaşın dediği gibi belli etmeye çalış. Böyle uzun uzun bak, gizli den iltifat et.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı