Bir kızı çok sevmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tek tereddütüm olumlu sonuçlanmaz ise ardından geçecek süreç? Ne zor bir illet bu.
Dostum yaşayıp göreceksin. Emin ol her genç senin geçtiğin yollardan geçiyor. Dualarım olumlu sonuçlanması yönünde. Sen de pozitif düşün. Ama kendini de en kötüye hazırla.

Olumsuz olursa bile bir tecrübe olacak senin için.

Dostum son sınıfta aman ha bulaşma. Benim son sınıfa kadar olmadı,son sınıfta bir hata yaptık. Ilgilenmiyorsu demeler, gece uyumayalım konuşalım vs. demeler. Adam akıllı ders çalışamadığım için mezuna kaldım. Yerleştirme sonuçlarının açıklandığı gün ayrıldı. Sonradan öğrendim kötü üniversite, kötü bölüm kazanmış. Hayatının donüm noktası sayılan yıllarda bu işlere kalkma.

Ulan aşık olmayı özledim be... Ne güzel kelimelere dökmüşsün aşkını. Valla kıskandım kardeşim. İnşallah beraber olursunuz :)

Dostum son sınıfta aman ha bulaşma. Benim son sınıfa kadar olmadı,son sınıfta bir hata yaptık. Ilgilenmiyorsu demeler, gece uyumayalım konuşalım vs. demeler. Adam akıllı ders çalışamadığım için mezuna kaldım. Yerleştirme sonuçlarının açıklandığı gün ayrıldı. Sonradan öğrendim kötü üniversite, kötü bölüm kazanmış. Hayatının donüm noktası sayılan yıllarda bu işlere kalkma.
Dostum emin ol bu kız o tiplerden değil ya
Ulan aşık olmayı özledim be... Ne güzel kelimelere dökmüşsün aşkını. Valla kıskandım kardeşim. İnşallah beraber olursunuz :)
Allah büyük :)

Taktik yap. Sen değil de o sana açılsın. Zaten yollarınız ayrılacak üniversite olduğu için. Kaçan kovalanır hesabı. Eğer işe yaramazsa son anda söylersin kaybedecek bir şey yok :) Ya o da senden hoşlanıyorsa?

Hocam, gerçekten anlatışınız mükemmel. Sizin yazdıklarınızı okuyarak bile gerçekten aşık olduğunuzu hissettim. (normalde bu olay nadir yaşanır bende.)

Bence sınava odaklanıp, sınav bitince açılın. Mutlu son olursa aynı üniversiteyi kazanıp, evliliğe kadar yolunuz var.

Ayrıca fiziksel görünüşe aşık olmak dışında, kişinin aklına da aşık olmak gerek diye düşünüyorum. Eğer bu ikisi, ikinizde de varsa, Allah mutluluğunuzu daim etsin.

Umarım her şey dilediğiniz gibi olur. Umarım darısı başımıza diyebiliriz. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı