Bir kızı çok sevmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vallahi bu kısma bayıldım. Hocam çok seviyorsan fark etmiştir zaten koskaca 4 senede. Ve hala senden uzaklaşmadıysa...haydi aslanım bastır, göreyim seni.
Uzaklaşma yok biz bahçede sürekli beraberiz ve çok aşırı samimiyiz.Kanka veya kardeş muhabbeti yok 😂😂. Kız uzak durmadı benden hiçbir zaman ve benden hoşlanan kızların çoğunu biliyor ve kızlara karşı eleştirileri sürekli olumsuz 😁 Seviyorum bu kızı:)
Taktik yap. Sen değil de o sana açılsın. Zaten yollarınız ayrılacak üniversite olduğu için. Kaçan kovalanır hesabı. Eğer işe yaramazsa son anda söylersin kaybedecek bir şey yok :) Ya oda senden hoşlanıyorsa ?
İstanbul içi düşünüyoruz Üniversiteleri.Derslerimiz de gayet iyi.

Uzaklaşma yok biz bahçede sürekli beraberiz ve çok aşırı samimiyiz.Kanka veya kardeş muhabbeti yok 😂😂. Kız uzak durmadı benden hiçbir zaman ve benden hoşlanan kızların çoğunu biliyor ve kızlara karşı eleştirileri sürekli olumsuz 😁 Seviyorum bu kızı:)
Peki sana hiç kız ayarlamayı falan denedi mi ? Yani teklifler alıyormuşsun ya sana hiç kabul et filan dedi mi ?

İstanbul içi düşünüyoruz Üniversiteleri.Derslerimiz de gayet iyi.
Sınav senesi zaten beraber çalışırsınız işte ne güzel. Çalışırken de söylersin falan iyi olur.

Sınav senesi zaten beraber çalışırsınız işte ne güzel. Çalışırken de söylersin falan iyi olur.
Kız farklı olduğu icin starbucksa gidip kahvemi alayım instagrama hikaye atayım kafasında değil.Ona böyle farklı bir şekilde hislerimi belli etmem gerek
Hocam oldu bu iş. Bu seni seviyo.
Peki sana hiç reis, kanka, panpa, başkan falan diyor mu ?
Yok be üstat naptın sende😄

Kız farklı olduğu için starbucksa gidip kahvemi alayım Instagram'a hikaye atayım kafasında değil. Ona böyle farklı bir şekilde hislerimi belli etmem gerek.

Hocam müsait bir zamanda, dediğim gibi sınav bitince, bir yerde buluşun/dolaşın ve uygun anı yarattığınızda onu öpün. Verebileceğim adam akıllı bir tek bu örnek geliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı