Bir kızın kalbini kırdıysak ne yapmalıyız?

lebender_toter1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim bir kız arkadaşım var. Kendisi ile 6-7 ay gibi süredir yakın arkadaş gibiyiz ama çıkıyoruz. Yani anladınız. Ama son 1 ayda aramız açıldı çok. Ve ben onun hatası olduğunu düşündüm. Ondan çok soğumaya başladım ardından ise yine telefonla konuşurken ona çok kırıcı ve kendimden soğutan sözler söyledim. Sizce iyi mi yaptım kötü mü? Ayrıca şimdi ne yapmalıyım?

Kızlara karşı sinirlensem de kırıcı olmamaya çalışırım çünkü nazlanmayı çok severler. Seni zorlu bir süreç bekliyor. Benim tavsiyem en başta sözleriniz için özür dileyip eskiden olanlara çok takılmaman

Kendini bir şey sandığını söyledim ve telefonu yüzüme kapattı.
Neler söyledin mesela ve o ne yaptı?
Hocam artık geri dönmez bana yani bekliyorum bir şey yazar belki.
Kızlara karşı sinirlensem de kırıcı olmamaya çalışırım çünkü nazlanmayı çok severler. Seni zorlu bir süreç bekliyor. Benim tavsiyem en başta sözleriniz için özür dileyip eskiden olanlara çok takılmaman

Hocam soğumaya başladım da kendimi de hatalı görmeye başladım çünkü yakın zamanda onun gibi çoğu arkadaşıma kötü sözler söyledim çok garip hissediyorum ne yapmalıyım bilmiyorum.

Ne kadar soğusanız da kavga etmek yerine bu konuda uyarma veya sakince ayrılma seçenekleriniz mevcuttu, değil mi? Bu kavga size hiçbir şey kazandırmaz, güzel bir şekilde özür dileyin. Tekrar ilişkiyi sürdürmek için değil, kalbi kırık gitmemesi için.

Yeni konular

Geri
Yukarı