Kızın amacı ne?

sevimsiz57

Hectopat
Normalde asosyal birisiyim. Arkadaşım filan da yok, sohbet uygulaması indirdim. Geçen çarşamba neyse bir tane çocuk vardi, onunla sohbet ediyorum. Gurupa bir kız geldi, onlada sohbet ettim, neyse kız Instagram'ını verdi. Gel oradan konuşalım dedi, olur dedim. Sohbete devam ettim. Ben de önüme gelen herkes ile arkadaş olmaya çalişiyorum, neyse ben yatıyorum dedim. Netflix hesabım vardi, al kulanıcaksan kullan dedim. Kız da bana Roblox oynuyorum dedi. Bana oradan kıyafet alır misin dedi, ben de aldım teşekkür ediyor.

Hayalim gerçekleşti filan dedi, sonra benim olur musun dedi, tipim filan eksilerde olduğu için inan olmak istemezsin dedim. O da bir şey olmaz tip önemli değil, kalbin iyi dedi. Bir şey farkketim, ben yazarsam o yazıyor, diyorum abin kaç yaşında bilmiyorum diyor. Bana ismim sema demişti, halbuki haticeymiş. Kendisine neden yalan söyledin dediğimde ismimi sevmiyorum demişti, bu kızın benimle amacı nedir? Deneymim olmadığı için olanlardan bilgi almak istedim ona göre şimdi engelliyeceğim. En sevmediğim şey benim ile oynanması kullanılmak.

Hata tamamen sende, kız oltayı atmış sen de yemişsin işin özeti.

Tanımadığın birine neden Netfilix hesabını veriyorsun? Neden onun için oyundan kıyafet alıyorsun? Parayla mı alınıyor bilmiyorum ama para verdiysen sana diyecek bir şey yok, kesbişolsun!

Hata tamamen sende, kız oltayı atmış sen de yemişsin işin özeti.

Tanımadığın birine neden Netflix hesabını veriyorsun? Neden onun için oyundan kıyafet alıyorsun? Parayla mı alınıyor bilmiyorum ama para verdiysen sana diyecek bir şey yok, kesbişolsun.

Ama hesabı kulanmıyorum dedi ve direk engeleyeyim mi yoksa başka bir yöntem izleyeyim mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı