Bir kızla Instagram'dan nasıl konuşulur?

Bakkal amca şimdi durum şöle seneye okul bitiyor diyebilirim çünkü staj var ve 2 gün okula gelicem karşıma bir kız çıktığında tecrübesiz olmak istemiyorum açıkçası
Hocam anlıyorum sizi. Tecrübesiz olmak istemiyorsanız Instagram dan biraz sohbet edersin söylediğin doğru fakat cesaretini toplayıp gördüğün yerde bir muhabbet aç ve konuya girmelisiniz bence.
Hocam topla cesaretini ver coşkuyu.

konuya girmelisiniz bence.
Çok saçma, kendinizi dizilere bu kadar çok kaptırmayın. Birini sevdiğini tanışıp edilmeden söyleyince ilişki yürüdüğünü gören var mı cidden?

Bakkal amca şimdi durum şöle seneye okul bitiyor diyebilirim çünkü staj var ve 2 gün okula gelicem karşıma bir kız çıktığında tecrübesiz olmak istemiyorum açıkçası
Hocam öyle bir anda sürpriz kutudan çıkar gibi de çıkmayın bence, düşünün biraz. Benim ilk hoşlandığım kişi iki sene önceydi, o zamanlar sınıf içi gruplanmalar oluyordu ve dört kişilik kendi grubumuz vardı Whatsapp'ta. Yakın arkadaşlarından biri olmuştum kızın, planım sinemaya götürüp orada söylemekti ama başka bir arkadaş baltaladı. :)

Neyse bazen bazı şeylere iyi ki böyle sonuçlanmış diyorum, kendimi değiştirdim.

Direkt konuya girme. Selam ver, halini hatrını sor. Sonra bir çay, kahve içebilir miyiz de. İlişki sosyal medyada kurulmaz, hiç şansın olmaz. En etkili yol yüzyüzedir. Sosyal medyadan ilişki kursan bile sağlıklı bir ilişki olmaz. İki sene evvel bir çocukla konuşmuştum, sosyal medyada bülbül gibiydi ama yanımda çok çekingen ve utangaçtı. Haliyle olmadı, yürümedi. Yüzyüze iletişim olmazsa başarı şansı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı