Bir kızla Instagram'dan nasıl konuşulur?

@Wanheda411 şimdi kardeşim, farklı farklı tanışma sohbeti vardır. Kıza soru sorarak tanışabilirsin (işe yarar kendimden biliyorum) veyahut seni bir yerden tanıyor muyum yüzün çok tanıdık geldi diyerek başka bir sohbete geçip konuşmayı ilerletebilirsin, arkadaş yardımı ile tanışabilirsin.

Bunun gibi daha bir çoğu kendine bir yöntem bulacaksın daha sonrası gelir zaten.

Eleştiri yapıp beni linçlemeyin ama bu işler boş iş bana göre. Zaten Türk kızlarının çoğu itici ve gıcık başka bir şey demiyorum. Bence fiziksel olarak görüşmeniz daha iyi olacaktır.
Linçleme gibi bir amacım yok dostum sıkıntı yok yani bana da öle geliyordu çok fazla tripliler gibi geliyordu ama hem tecrübe hemde farklılık olsun farklı duygular hissetmek için (aşk gibi) için istiyorum çünkü korona yüzüden 2 senedir falan kız yüzü bile göremedim aşık olmak istiyorum
Instagram'dan kızlara yürünmez. Fiziksel olarak görüşüyor olmanız gerekli. Tanıyor olup olmayışınız önemli değil. Sizi kale bile almaz. Tam tersine gerçekte konuşamıyor olduğunuzu düşünür.
Doğru diyorsun ama bi tık daha rahat yani bir yazı sonuç olarak
Hikayesine yanıt vererek başlayabilirsin. Olayın içinde meslek lisesi olduğu için karşına okulun ağır abileri çıkabilir.
Yok öle bir kız değil kendisi zaten bölümümde öle insanlar çok az ve kız da 12. sınıf olduğu için yaş büyüdükçe insanlar biraz da olsa olgunlaşıyorlar Allaha şükür

Instagram DM'den kızla nasıl konuşmaya başlayacağımı bilmiyorum. Biraz yardıma ihtiyacım var
Hikayesine 🔥 at. Şaka bir yana hocam direkt selam, merhaba gibi de girmeyin bence. Tecrübem yok ama selam diye girip hal hatır sormalı bir başlangıcın devamı gelmez gibi. Ben şuana kadar yürümedim, biri yürüdüğünde devam ettirdim sadece.

Sağda solda gördüğünüz taktik yöntemleri de denemeyin, kendiniz olun öz olun. Yok annenle baban terörist mi bomba gibisinde bunlar boş ve çok yaygın yöntemler. Kendi içinizde bir kıvılcım ateşlenir de aklınıza sohbete giriş şekli gelirse anında denersiniz zaten.

Direkt niyetinizi de belli etmeyin, itici olur. Adım adım, sabırlı olun. Flörtleşmeyle başlarsanız devamı gelir zaten. Karşınızdakini darlamayın, sıkmayın. Umarım güzel sonuçlanır, sağlıklı bir ilişkiniz olur.

Bir farkınız olması önemli bir etken. Yoksa bakarsanız erkeklerin %90'ı yürümüş olmak için yürüyor. "🔥" "Offf bu ne güzellik yer yarıldı da içine mi düştüm." gibi şeyler.

Saygı duyuyorum teşekkürler 2 3 seneye kadar bende böyle düşüyordum ama bir zamandan sonra dertleri paylaşacak bir insan arıyorsun aile her zaman destek olamıyor.

Haklısınız hocam bende öyle düşünüyorum sadece bunun için çabalamıyorum ,akışına bıraktım diyeyim. Size destek olacak birisinin olduğunu bilmek bile güzel bir duygu. Bence okulda bir yolunu bulup konuşma başlatın ortak okul grupları vs. olabilir sonrası size kalmış ve tabii ki karşı tarafın isteyip istememesine.

Hikayesine 🔥 at. Şaka bir yana hocam direkt selam, merhaba gibi de girmeyin bence. Tecrübem yok ama selam diye girip hal hatır sormalı bir başlangıcın devamı gelmez gibi. Ben şuana kadar yürümedim, biri yürüdüğünde devam ettirdim sadece.

Sağda solda gördüğünüz taktik yöntemleri de denemeyin, kendiniz olun öz olun. Yok annenle baban terörist mi bomba gibisinde bunlar boş ve çok yaygın yöntemler. Kendi içinizde bir kıvılcım ateşlenir de aklınıza sohbete giriş şekli gelirse anında denersiniz zaten.

Direkt niyetinizi de belli etmeyin, itici olur. Adım adım, sabırlı olun. Flörtleşmeyle başlarsanız devamı gelir zaten. Karşınızdakini darlamayın, sıkmayın. Umarım güzel sonuçlanır, sağlıklı bir ilişkiniz olur.

Bir farkınız olması önemli bir etken. Yoksa bakarsanız erkeklerin %90'ı yürümüş olmak için yürüyor. "🔥" "Offf bu ne güzellik yer yarıldı da içine mi düştüm." gibi şeyler.
İşte aslında problem bu yani yani hiç bir kızla konuşmadığım için nasıl kendim olurum veya o aşamaya nasıl gelirim bilmiyorum okulda çok fazla senin yazdığın tarzda cümleler kuran var yani beni onlar gibi sansın istemiyorum çünkü kız öle tiplerden(kekolardan)hoşlanan bir tip değil öle görmesini istemiyorum teşekkürler

Bakkal amca şimdi durum şöle seneye okul bitiyor diyebilirim çünkü staj var ve 2 gün okula gelicem karşıma bir kız çıktığında tecrübesiz olmak istemiyorum açıkçası

Bunların aklına uyupta öyle bir iş yapma aman diyeyim rezil olursun. Git kızla bir arkadaş vasıtası ile veya havadan sudan bir konu açıp konuş, muhabbeti ilerlet. Aradan belli bir süre geçince yavaştan konuyu açarsın, olacağı olursa olur olmazsa da yapacak bir şey yok önündeki maçlara bakacaksın.

Bunların aklına uyupta öyle bir iş yapma aman diyeyim rezil olursun. Git kızla bir arkadaş vasıtası ile veya havadan sudan bir konu açıp konuş, muhabbeti ilerlet. Aradan belli bir süre geçince yavaştan konuyu açarsın, olacağı olursa olur olmazsa da yapacak bir şey yok önündeki maçlara bakacaksın.
Hocam bizde espiri yapıyoruz. Seviyorsa gidip konuşsun. Aslında aynı şeyi söylüyoruz. Kız evet derse der.

Yeni konular

Geri
Yukarı