Bir konu onaylamadığı zaman neden gerekçe belirtilmiyor?

omershn4

Hectopat
CS:GO kasaları hakkında bir soru soruyorum ikinci kez konu siliniyor. Sorduğum şey ise şu: "rüyalar ve kabuslar kasasının fiyatı neden bu kadar yükseldi içeriğindeki skinler mi değişti?" daha önce de kasa fiyatları çok değişiyor yükselen ve alçalan kasaları neye göre belirliyorlar sizin değerleneceğini düşündüğünüz kasalar var mı yazmıştım onu da aynı şekilde direkt silmişlerdi. Konuların eğer bir kurar ihlali varsa kaldırılmasından yana bir sorun yaşamıyorum ancak sebebini bir şekilde konu sahibine bildirseniz daha iyi olmaz mı? En azından yanlış olan neyse onu görmüş oluruz.

Benzer geri bildirimi raporlanan mesajlar reddedilince de uygulasalar çok iyi olur.

Kasanın değerlenme sebebi CS 2 gelecek olması. Yani oyuna daha fazla oyuncu gelecek. Zaten teste katılmak için bile oyunu oynamayan kitleyi geri çektiler. Ben topluluk sunucularında oynuyorum. Rahat 3-4 sene önce oynadığım oyuncuların çoğunu sunucularda gördüm. Bundan 3-4 ay önce girdiğimde tek bir sunucu doluydu. O sunucuda da genellikle tanımadığım insanlar oynuyordu.

Benzer geri bildirimi raporlanan mesajlar reddedilince de uygulasalar çok iyi olur.

Kasanın değerlenme sebebi CS 2 gelecek olması. Yani oyuna daha fazla oyuncu gelecek. Zaten teste katılmak için bile oyunu oynamayan kitleyi geri çektiler. Ben topluluk sunucularında oynuyorum. Rahat 3-4 sene önce oynadığım oyuncuların çoğunu sunucularda gördüm. Bundan 3-4 ay önce girdiğimde tek bir sunucu doluydu. O sunucuda da genellikle tanımadığım insanlar oynuyordu.
Reddediler rapor konusunda bir yorum yapamıyorum çünkü raporlama konusunda böyle bir sorun yaşamadım ama konu reddine şaşırdım çünkü herhangi bir kural ihlali veya yazım yanlışı da yok.

Birçok kasayı takip ediyordum ve listelediklerimin hepsi Source 2 güncellemesi duyurulduktan sonra 3-4 lira yükseldi ancak bu rüyalar ve kabuslar kasası 20 liraya yakın yükselme yaşadı. Bu yüzden merak ettim onu içerik mi değişti diye çünkü ötekilere göre bakarsak %100 den fazla bir artış var.

Oyunu pek takip etmiyorum. Yeni kasa ise en çok onun fiyatının yükselmesi normal.

Geri
Yukarı