Bir kulaklığa 1500 TL bayılmak akıl kârı mı?

Paran yetiyorsa al başka ihtiyaçların olmasına rağmen gidip kulaklığa da 1500 TL bayılmak akıl kârı değil. Önce o eksikliklerinizi giderin. 👍

Merhaba arkadaşlar, şu an Anker Q10 (400 TL'lik) bir kulaklık kullanıyorum. Çok sık müzik dinlerim (genelde rock ve blues) ama müzikten anlamam. Daha doğrusu bu işin yapım aşamalarından, teorisinden vs. anlamam. Midin, tizin, pesin vs. ne olduğundan haberim yok. Yani kısaca sıradan bir dinleyiciyim.

Bu girizgahtan sonra, sizce bir kulaklığa 1500 TL vermeli miyim? Max. Bütçem kaç olmalı?

Kulaklık modeli şu:

Kulaklığı geçtim millet daktilo gibi şak şak şak öten klavyelere o paraları veriyorlar deli gibi akıl işi değil 11 senedir 10 TL'ye aldığım klavyeyi kullanıyorum su kola her şey dökülür bir şey olmaz aklınızda varsa vermeyin kulaklığa o parayı.

Sennheiser kulaklıkta üst seviyedir alınabilir. Bütçe size göre değişir bence kaliteli müzik ve zevk için verilebilir. Sonuçta BMW var Fiat var ikisi de araba ama fiyatlar farkı ya da ne diyeyim Range Rower var Ferrari var ikisinin zevki farklı ona göre seçimini yap iyi araştır dedikleri gibi iade yok ya da çok zor.

Kulaklık belki de paraya dibine kadar kıyılabilecek ekipmanların başında gelir. Müzik dinlemekten zevk alma seviyesinden çıkmış müziği yaşama seviyesine gelmişsen hele 3000-4000 liralık modeller anca kesiyor hatta öyle söyleyeyim.

Kulaklığı geçtim millet daktilo gibi şak şak şak öten klavyelere o paraları veriyorlar deli gibi akıl işi değil 11 senedir 10 TL'ye aldığım klavyeyi kullanıyorum su kola her şey dökülür bir şey olmaz aklınızda varsa vermeyin kulaklığa o parayı.

Bende öyle 100 liralık klayve var taş gibi 1500 liralık olsa ne olur aynı yazıyı yazıcan sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı