Bir oyun karakteri olsaydınız, ne olmak isterdiniz?

Arkadaşlar çoğunuzun yazdığı karakterler gerçekten birer efsane ama bunu elde ettiğinizi düşünün sadece o karakter olmakla kalmayıp, o karakterin tüm acılarını geçmişini duygularınıda alıcaksınız iyi düşünün :) Mesela kratos kendi ailesini katletti kendi çocuğunu öldürdü bu acı tarifsiz birşey :/
İlk öncelikle Kratosun aklını çelen Ares olmak isteyip Ares olurdum ve ardından Kratosun ailesini öldürmesine dolaylı yoldan katkıda bulunan Aresi yani beni durdurur ve bu şekilde Kratosu da durdurmuş olurdum. Ardından Kratos olmak ister ve Kratos olurdum, gerisi ise mis gibi takıl kafana göre Tanrısın ne de olsa :D Ama Aresi durdurmamdan dolayı Kratos şu anda bu kadar güçlü bir tanrı olur muydu orasını bilemem tabi.

İlk öncelikle Kratosun aklını çelen Ares olmak isteyip Ares olurdum ve ardından Kratosun ailesini öldürmesine dolaylı yoldan katkıda bulunan Aresi yani beni durdurur ve bu şekilde Kratosu da durdurmuş olurdum. Ardından Kratos olmak ister ve Kratos olurdum, gerisi ise mis gibi takıl kafana göre Tanrısın ne de olsa :D Ama Aresi durdurmamdan dolayı Kratos şu anda bu kadar güçlü bir tanrı olur muydu orasını bilemem tabi.

Bence zaman çizgisi çok bozuldu hocam :D

Lester.
414238

Yeni konular

Geri
Yukarı