Bir oyun karakterine mastürbasyon yaptınız mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu pek sağlıklı bir şey değil ama animeyi merak ettiğim için izleyeceğim.

Not yapmadım bir insan neden bunu yapar onu da anlamıyorum.

Valla bu şekilde yaptığım tek absürdlük 1999 yılında 16 yaşında bir ergenken Henry Fool filmini izlerken Parker Posey'nin oynadığı karaktere film sırasında hallenmiştim. Filmi izlerken zaten baştan beri hasta oldum hatuna, üstüne seks sahnesi gelince... :D Ergenlik işte. Ama çok seksiydi hatun be.

Açtığı konulardan az çok anlaşılıyor nasıl bir kafa yapısında olduğu. Ve yaşının 24 olduğuna inanmıyorum 2X fazla girmiş gibi geldi.

Edebinle isteyen istediğini yapsın kimseye laf düşmez. İleride çoluk çocuk sahibi olduğunda bu konular tekrar hortlar da, görünce bizi yeniden yargılama şansın olur umarım.

Çocuğum olsa ne olur? Benim çocuğum da yapmayacak mı? Yaptı diye oturup ağlayacak halim yok. Ben de ergendim, o da ergen olacak. Umarım benim çocuğum da benimki kadar güzel bir çocukluk yaşar. Böyle boş şeyleri edep gibi kelimelerle bağdaştırıp duyar kasamam. Bunun edeple alakası yok. Edep başka bir şey.

Arkadaşımın turuncu siyah sitede arama geçmişinde League of Legends Tristiana görmüştüm.
Birinci olarak Tristana OTP olarak ufak bir düzeltme yapmak istiyorum Tristiana değil, Tristana şeklinde olmalı.

İkinci olarak bu konu neden onaylandı?

Üçüncü olarak anormal bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı