Mastürbasyon yapılmazsa bir şey olur mu?

İnat etme duygusundan kaynaklanmıyorsa yapmaman vücudun ayarı tutturur bence bir şey olmaz, fikir olarak bu kararı aldıysan saçmalama yap tabii ki arada bir. Ancak bence asıl sorun sevmiyorum öyle +18 şeyler falan cümlesi. Nasıl ki hiçbir şeye lap diye atlanmazsa bu da aynı şekilde gerek senin gerek partnerin için gerekli ne yaptığını nasıl yaptığını bilmen gerek yarın bir gün.
Valla bu cinsel muhabbetlerde cahilim. O yüzden pek bilgim yok ve bir ara detaylıca araştıracağım.

Merak ettiğin şeyleri bilimsel makale olarak Google'den aratıyorsan sende bir problem vardır.
Bir şeyin sağlığa etkisini bilimsel çalışma olmadan nasıl bilebilirsin/kanıtlayabilirsin?
Cenk Kiper ve Mariano Rossello Gaya gibi isimler bunun önemini anlatan birçok röportaj verdiler.
Mastürbasyon yapmamanın zararı olduğunu söyledikleri o röportajını göster.

Bir şeyin sağlığa etkisini bilimsel çalışma olmadan nasıl bilebilirsin/kanıtlayabilirsin?

Mastürbasyon yapmamanın zararı olduğunu söyledikleri o röportajını göster.
Mastürbasyon yapmamanın zararı olduğunu değil yapmanın faydalı olduğuna dair cevap verdim. Yazdığım yazıdan yapmamak zararlıdır kısmını nereden çıkardınız?

Mastürbasyon yapmamanın zararı olduğunu değil yapmanın faydalı olduğuna dair cevap verdim.
Mastürbasyon yapmak faydalı değildir diye kim söyledi?
Yazdığım yazıdan yapmamak zararlıdır kısmını nereden çıkardınız?
Konu sahibi sana "mastürbasyon yapılmazsa bir şey olur mu?" diye soruyor. Birisi yapmamanın zararının olduğunu söyledi, ben de ona kaynağını sordum. Konuştuğun konuyu bile bilmiyorsun.

Geri
Yukarı