Bir oyun yüzünden kötü hissetmek

Blumber

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç aydır MGS V'i izliyordum pintipanda'dan ve birkaç gün önce bitti ve çok mutsuz hissediyorum kaç gündür. Sanki yapacak hiçbir şey yokmuş gibi. Şu anda da seriyle ilgili kafamda sorular var ve birkaç hikayeyle ilgili video izledim ama kafam hala karışık. Oynayayım bütün seriyi desem ps2 ve 3 var ama ps1 yok, ilk oyunu nasıl oynayacam? Böyle hissetiğim bir dishonered olmuştu fakat 1 günde geçmişti. Buysa 2-3 gündür geçmedi. Ve çok kötü bir duygu hissediyorum. Hani böyle sevdiğiniz bir şey bittiğinde bir daha onun olmayacağını bilmek çok üzüyor.

Üzülmene gerek yok. Aynı duyguyu Tomb Raider 2013'ü bitirdiğimde ve yaz tailine 1 gün kala yaşamıştım. Geçiyor. İnsan her türlü koşula uyum sağlayabilen bir varlık.

Merhaba. Mgs serisi efsanedir bence. Tüm seriyi oynamak istiyorsanız, ps2 emulator indirip oradan serinin ilk çıkan oyunlarını oynaya bilirsin. Eğer daha eskilere dönük bir şey yapmak istersen oyunun ana hikayesini okumanı tavsiye ederim. Metal gear solid: snake earth oyununu oynamanı tavsiye ederim.
Zaten ilk oyun kuş bakışı.

Merhaba. Mgs serisi efsanedir bence. Tüm seriyi oynamak istiyorsanız, ps2 emulator indirip oradan serinin ilk çıkan oyunlarını oynaya bilirsin. Eğer daha eskilere dönük bir şey yapmak istersen oyunun ana hikayesini okumanı tavsiye ederim. Metal gear solid: snake earth oyununu oynamanı tavsiye ederim.
Zaten ilk oyun kuş bakışı.

İlk oyun ps2 demi ps1 demi? Birde metal gear rising falan var galiba birde o nun hikayesi bağlantılı mı? Birde başka kötü bir his daha var. Şu anda 14 yaşındayım ve acaba kaçırdığım kaç oyun var acaba diye düşünüyorum buda çok kötü bir his. Çünkü pintipanda bu güzelim oyunu oynamasaydı oyundan haberim bile olmayacaktı.

Oyun eskilere dayanıyor dostum ps1 de olduğunu hata atarilerde oynanıyordur diye düşünüyorum. Oyunda sadece rising var sanırım o konu dışındaydı. Diğerleri birbirine bağlı. Kısaca metal gear solid, oyunda güçlü bir robota söyleniyor. Bu robot kötülerin eline geçiyor, ve bizde bu kötüleri öldürüyoruz. Biz tek başımıza bir orduyuz. İşte öyle, korkuya kapıldığın şey biraz saçma dostum, yaşın erkek daha yolun uzun, eğer oyunu oynamadıysan takma kafaya. Değişik oyun türleri deneyerek kendini dene. Mgs serisi için diyecekler bitmez ama şimdilik bu kadar söylüyorum.

Oyunun hikayesine gerçekten bayıldım neyse artık bilgisayarı alınca bakıcaz. Nede olsa yeni ve güzel oyunlar çıkıyor ama şu anda MGS serisi benim hayatımda gördüğüm en güzel oyun serisidir. Keşke şöyle konami şunların remastered ını falan çıkarsa.

Ohoo bu hiçbir şey değil. Geçenlerde Life is Strange'i bitirdim. Yemin ediyorum oturup ağlayacaktım. Vicdansız herifler öyle oyun finali mi yapılır!

Ohoo bu hiçbir şey değil. Geçenlerde Life is Strange'i bitirdim. Yemin ediyorum oturup ağlayacaktım. Vicdansız herifler öyle oyun finali mi yapılır!

Ben 3 oyunda ağlayacaktım Mgs V,Dishonered ve Twd serisi. Hepsinide daha bilgisayarı almadığımdan izledim. Oynasaydım acaba ne kadar ağlardım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı