Oyun oynayınca kötü hissetmek

Daha fazla  
Meslek
NCR Trooper
Arkadaşlar 10.sınıfa gidiyorum. Mesela 1 saat ders çalışıp bilgisayar başına geçince kendimi kötü hissediyorum ve yine ders çalışıyorum. Bilgisayar oynayınca notlarım kötü gelecek diye korkuyorum. Bu normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok güzel böyle hissetmen. 2 sene dişini sık sonra oynarsın, finallere çalışmaktan vaktin kalırsa tabii.
Hocam nisanda PC toplayacaktım sizce toplamalı mıyım? Nisanda toplamazsam bidaha hiç toplayamam çünkü 11.sınıfta PC'ye az bakmayı düşünüyorum ve Üniversiteye geçince kasayı taşımak zor.

Sınavlar yaklaşınca bu psikolojiye girmen normal. Sınavlar geçince bu psikolojiden çıkıyorsun genellikle, 2. sınavlar yaklaşınca yine bu psikolojiye giriyorsun. :D
Hocam nisanda PC toplayacaktım sizce toplamalı mıyım? Nisanda toplamazsam bir daha hiç toplayamam çünkü 11.sınıfta PC'ye az bakmayı düşünüyorum ve Üniversiteye geçince kasayı taşımak zor.
Toplamalısın. İleride ekonomi daha kötü bir hal alabilir.

Hocam Nisan'da PC toplayacaktım sizce toplamalı mıyım? Nisan'da toplamazsam bir daha hiç toplayamam çünkü 11.sınıfta PC'ye az bakmayı düşünüyorum ve üniversiteye geçince kasayı taşımak zor.

Toplayın hocam, bilgisayar sadece oyun oynamak için kullanılan bir araç değil size zarar vermez. O kötü hissi bende hissediyorum özellikle sınavlar yaklaştığında.

Toplayın hocam, bilgisayar sadece oyun oynamak için kullanılan bir araç değil size zarar vermez. O kötü hissi bende hissediyorum özellikle sınavlar yaklaştığında.
Hocam toplayacağım ya cidden yıllarca HD graphic kullanıp 30 FPS'ye alıştım 1 yıl olsada oyunları 60 FPS görmek istiyorum. Hem 3.sınıfa giden bir kardeşim var üniversiteyi kazanırsam kasamı kullanır benim gibi yıllarca 20-30 FPS oynamaktan kurtulur.

Arkadaşlar 10.sınıfa gidiyorum. Mesela 1 saat ders çalışıp bilgisayar başına geçince kendimi kötü hissediyorum ve yine ders çalışıyorum. Bilgisayar oynayınca notlarım kötü gelecek diye korkuyorum. Bu normal mi?

Disiplinli bir öğrenciysen notarını düşünmen gayet doğal.
Ama bence her şeyi zamanında yap yani dersini çalışrıken aklında sadece ders olsun sonra oyun oynarken de kafan rahat olsun.

Geri
Yukarı