Bir oyuna 200 TL verilir mi?

Erdal Bakkal

Kilopat
Daha fazla  
Konuyu nereye açacağımı bilemedim, ama bu tür konular buraya açılmış ben de öyle yaptım.
Bir oyuna 200 TL verilir mi? Bana göre 200 TL az para değil, çoğu insana göre de olduğunu düşünüyorum.

Şimdi ben bir oyuna 200 TL vereceğim zaman oyunun Türkçe alt yazı ya da seslendirme bulundurmasına değil, oyunu baştan Türkçe yapmalarını beklerim(!) Sonuçta o kadar para veriyoruz hikayeyi falan tamamen Türkçe olmasını beklerim(!)

Son düzenleyen: Moderatör:
Verilir, verilmemesi için bunlar sebep olamaz bence. Mesela Cyberpunk 2077'yi 210 TL civarına bulabiliyorsunuz Türkçe desteği direkt gelecek. Ancak dil seçeneği konusunda katılıyorum.

Bu zevke ve oynanacak saate göre değişir mesela Bannerlord 100TL civarı oyunu 100 saat civarı oynayabilirsin oyunun her saati 1 TL ve bayağı ucuz 200 TL verdiğin bir oyun en az 50 saat oynayacaksan verilir bence bir de oyunu 3 yıl sonra bir daha oynarsın 100 saat saati 2TL'ye denk gelir bence saati 2 TL bayağı ucuz ama oyun sıkar da bırakırsan veya kısaysa değmez.

Konuyu nereye açacağımı bilemedim, ama bu tür konular buraya açılmış ben de öyle yaptım.
Bir oyuna 200 TL verilir mi? Bana göre 200 TL az para değil, çoğu insana göre de olduğunu düşünüyorum.

Şimdi ben bir oyuna 200 TL vereceğim zaman oyunun Türkçe alt yazı ya da seslendirme bulundurmasına değil, oyunu baştan Türkçe yapmalarını beklerim(!) Sonuçta o kadar para veriyoruz hikayeyi falan tamamen Türkçe olmasını beklerim(!)

Oyununa bağlı.

Geri
Yukarı