Bir formaya 1000 TL verilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
24
Yer
İstanbul
Koyu Besiktasliysan veriyorsun iste. :)

Quaresma'nin giydiği, tum takimin imzalı forması. Görünce dayanamadım, aldım.

20190724_111713.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulüpte çalışırken bizim takımın malzemecileri az forma satmadı; yalandan imza atarak :) İnşallah bu da onlardan değildir. O kadar iyi imza atıyorlardı ki orijinalinden bile daha orijinaldi :)

Kulüpte çalışırken bizim takımın malzemecileri az forma satmadı; yalandan imza atarak :) İnşallah bu da onlardan değildir. O kadar iyi imza atıyorlardı ki orijinalinden bile daha orijinaldi :)
Güvendiğim bir abiden aldım. Geçirdilerse de Allahlarindan bulsunlar :)

Verilmez olur mu hiç, Beşiktaş formasıyla hele🥰. Boyu, bedeni nedir bilmiyorum ama formanın ön yüzünün tamamını gösterecek boyda bi' çerçevenin içine koyup güneşin solduramayacağı bir yere asarsanız 10 numara olur.

Kulüpten abilere mesaj atıyorum hemen :) Q7'nin teri üzerinde ise onun giyip giymediğini koklayarak anlayabiliriz ama imzalar pek anlaşılamıyor çoğu zaman :)

Hatta 20-30 adet BJK nostalji forması koleksiyonu olan arkadaşım var. Bir sorayım ona da, az çok anlar herhalde.

Birde 19 sezon formada dönmüyor bu tip vakalar genelde :) 19 ise ve 1000TL fiyat verildiyse gerçektir tahminen :)

Içimde kaldı demeyin öyle :D
İmza analizi yapmam gerekirse, sadece Şenol Güneş üzerinden yapabilirim. Kendisi hemşehrim olur ve imzasını çok kez yakından gördüm. Beşiktaş mağazalarındaki ürünlere ve canlı gördüğüm şekline bakınca, buradaki imza gözüme fazla derli toplu geldi. Sanki yavaşça, bir yerden bakılarak imza atılmış gibi.

Umarım özenerek imza atmıştır da öyledir 😃 Bence sen 1.200'den satmaya bak. 😆

Birde 19 sezon formada dönmüyor bu tip vakalar genelde :) 19 ise ve 1000TL fiyat verildiyse gerçektir tahminen
1500 TL dedi de 1000'e indirdik :) Ben sanmıyorum sahte olduğunu. Güvenilir birinden aldım, adam da koleksiyoncu. Biliyor benim içimin düştüğünü, ondan gösterdi bana da :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı