Bir Oyunda Nasıl Gelişebiliriz?

Aimbooster dışında kullandığım AimLab uygulaması da var oda çok etkili ve ücretsiz. Üç saat pratik için onlara zaman vermek sıkar beni gerçekten en az yarım saat pratik yapabilirim.
Haklısın sıkıcı bir iş o zaman çok oyunu oynayarak kasmalısın bu daha keyifli ayrıca sens DPI asla değişme değiştiğin anda tüm alışkanlığın gider ben yıllardır 500 DPI oynuyorum zowie mauselelerde 500DPI yok diye almadım düşün yani ayarlına alışmakta çok önemli ayrıca düşük DPI sens daha kontrollüdür çoğu profosyonel oyuncu da en fazla 800DPI oynar genelde.

Bence oyunda nasıl gelişeceğine kafa yoracağına bu sürede 1 kitap okusaydın kendini geliştirmiş olurdun :D Şaka bir yana yaşın kaç bilmiyorum ama çoğu insan(Ben de aynı şekilde) bir süre sonra oyunların falan boş olduğunu anlıyor. Lise yıllarında bir otururdum Fifa başına okul saatine kadar kalkmazdım, Knight Online oynardım aynı şekilde bitirirdi beni çok keyif alırdım, derdim nasıl daha iyi olabilirim, ne yapabilirim. Ne zaman fark ettim bilmiyorum ama 25 yaşıma geldim son 4-5 sene olabilir oyunların gerçekten boş olduğunu anladım mesela arkadaşlarla oynamak dışında önceden dediğim gibi 15 saat oynadıysam şimdi 5 dakikalık 1 maç oynuyorum sıkılıp çıkıyorum. Şimdi de diyorum ki keşke kafa yoracağıma onlara derslerime çalışsaydım, kendim için bir şey yapsaydım. Sana tavsiye yeteneğin yoksa boş ver kendini geliştirmeyi işin eğlencesine bak, keyif al. İşin bu değilse mesela para kazanmıyorsan bu işten kafanı çok yorma bu işe. Liseden arkadaşım yetenekliydi e-sporcu oldu sonra baktı para var yayıncı oldu iyi de para kazanıyor ve o çocuk zamanında benden daha çok oynardı. Şimdi tabi okuyup geçeceksin aman diyeceksin belki de okumayacaksın, belki başkaları işine bak diyecek ama böyle konuları gördükçe bilmiyorum üzülüyorum çünkü bunların hobi olması gerekirken artık herkes e-sporcu olmaya çalışıyor, yayıncı olmaya çalışıyor gerçek meslekler varken.

Yaşım 17. Psikoloji bölümünü kazanmak için psikolojiyle alakalı bir sürü kitaplar okudum halen okuyorum. Biraz olsa bunlardan başımı kaldırma vaktini bulduğumda oyun oynuyorum, insan sürekli okuyamaz ya. İşsizlik oranının yüksek olduğu, işsizlikten hayatlarına son verenlerin olduğu bir ülkede e-spor tarzı şeylerin popülaritesi artması çok normal. Üzülmemiz gereken çok daha önemli konular var.

Yaşım 17. Psikoloji bölümünü kazanmak için psikolojiyle alakalı bir sürü kitaplar okudum halen okuyorum. Biraz olsa bunlardan başımı kaldırma vaktini bulduğumda oyun oynuyorum, insan sürekli okuyamaz ya. İşsizlik oranının yüksek olduğu, işsizlikten hayatlarına son verenlerin olduğu bir ülkede e-spor tarzı şeylerin popülaritesi artması çok normal. Üzülmemiz gereken çok daha önemli konular var.

Ülke hakkında konuşacaksak sonsuza kadar konuşuruz orası kesin bir şey zaten. Önemli olan gençlik.

Son düzenleme:
Elinden geldiğince sık oynayıp seni öldüren adamların nasıl öldürdüğünü, farklı karakter özellikleri varsa öğrenmeye çalış karakterleri tanı.
Var ise atölyesinden aim reflex maplerinde çalış

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı