Bir oyunda tanıştığım çocuk beni tehdit etti

Habbo deyince anılarım depreşti be en iyi yanı küfür edince "bobba, bobba" yazmasıydı. Kafana takmana gerek yok Valorant'ta maçıma gelen her troll küfür ediyor ama hiçbir şey olmuyor.
Şimdi hatırladım. Bobba yazması çok gülünç gelirdi. Hileli Habnet falan da vardı.

Dalga geçmişler gülün geçin. Hem Habbo mu kaldı?

Şimdi hatırladım. Bobba yazması çok gülünç gelirdi. Hileli habnet falan da vardı.

Dalga geçmişler gülün geçin. Hem habbo mu kaldı?

Girip baktım eskiden bedava alınan ürünler bile paralı olmuş kısacası habbo oyunu bir zenginin daha az zengine hava attığı yer haline gelmiş yani hayır kalmamış.

Çoluk çocuk işte.

2 ve 5 yıl arası dediyse hocam 3.5 yıl falan ömrünüz kalmış geçmiş olsun şimdiden yakınlarınıza baş sağlığı diliyorum

Kusura bakmayın ama bu konu niye onaylandı ben merak ediyorum. Habbo diye bir oyunda biri sana kirpi diyor, ölürsün diyor ve sen de bundan korkuyorsun. Biraz da sinirlenip elin ayağın titriyor. Gerçekten çok garip Yaşını merak ettim.

Hocam sanırım farklı ülkede yaşıyorsunuz. Bu ülkede herkes istediğini devlet bünyesindeki yüksek mertebeden insanlar hariç hakaret edebilir aşağılayabilir, tehdit edebilir(!). Bence kafanıza takmayın şu devirde habbo oynayıp üstüne habboda başkalarına tehdit ve hakaretler savuracak bir insanın hiçbir şeye hayrı ve zekası yoktur. Hiçbir şey de yapamaz XD

Sen kirpi misin?

Kirpilerin 2-5 yıl ömrü varsa size niye dert oldu bu anlamadım kirpi olabilir misiniz acaba?

@Buğra's Anlamadım ki arkadaş.
Konu trol. Bence konu kilitlensin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…