Bir oyunda tanıştığım çocuk beni tehdit etti

Habbo deyince anılarım depreşti be en iyi yanı küfür edince "bobba, bobba" yazmasıydı. Kafana takmana gerek yok Valorant'ta maçıma gelen her troll küfür ediyor ama hiçbir şey olmuyor.
Şimdi hatırladım. Bobba yazması çok gülünç gelirdi. Hileli Habnet falan da vardı.

Dalga geçmişler gülün geçin. Hem Habbo mu kaldı?

Şimdi hatırladım. Bobba yazması çok gülünç gelirdi. Hileli habnet falan da vardı.

Dalga geçmişler gülün geçin. Hem habbo mu kaldı?

Girip baktım eskiden bedava alınan ürünler bile paralı olmuş kısacası habbo oyunu bir zenginin daha az zengine hava attığı yer haline gelmiş yani hayır kalmamış.

Kusura bakmayın ama bu konu niye onaylandı ben merak ediyorum. Habbo diye bir oyunda biri sana kirpi diyor, ölürsün diyor ve sen de bundan korkuyorsun. Biraz da sinirlenip elin ayağın titriyor. Gerçekten çok garip :D Yaşını merak ettim.

Arkadaşlar selam.
Ben canım sıkıldığı için internette dolanıyordum ve habbo diye bir oyuna rastladım. Oyuna girdim kitle tamamen çocuk adam akıllı bir kişi bile yok neyse dolaşıyorum. 2 kız geldi, oyun karakterimle dalga geçti (saçıma kirpi dediler) ben de ilk aldırmadım ama sonra biraz tartıştık. İşte anan falan demeye başladı, sinirlendim. Ben kendim hiçbir hakaret etmedim ama kız abartmaya başladı. Sonra bir şey söyledi, kirpilerin 2 ve 5 yıl arasında ömrü varmış. Çok yaşamışsın, sonra biraz daha tartıştık 2 ve 5 yıl arasında öleceksin dedi. Yani aldırmadım ama tedirgin oldum. Çünkü arkadaşlar çok tartışmaya girmem ve bu tür şeylere inanman ama insan ister istemez bir şüpheye giriyor. SS falan almadan direkt çıktım oyundan. Şu an ellerim titriyor, evet saçma bir çocuk ama tedirgin oldum. Sizin düşüncelerinizi alabilir miyim?

Hocam sanırım farklı ülkede yaşıyorsunuz. Bu ülkede herkes istediğini devlet bünyesindeki yüksek mertebeden insanlar hariç hakaret edebilir aşağılayabilir, tehdit edebilir(!). Bence kafanıza takmayın şu devirde habbo oynayıp üstüne habboda başkalarına tehdit ve hakaretler savuracak bir insanın hiçbir şeye hayrı ve zekası yoktur. Hiçbir şey de yapamaz XD

Arkadaşlar selam.
Ben canım sıkıldığı için internette dolanıyordum ve habbo diye bir oyuna rastladım. Oyuna girdim kitle tamamen çocuk adam akıllı bir kişi bile yok neyse dolaşıyorum. 2 kız geldi, oyun karakterimle dalga geçti (saçıma kirpi dediler) ben de ilk aldırmadım ama sonra biraz tartıştık. İşte anan falan demeye başladı, sinirlendim. Ben kendim hiçbir hakaret etmedim ama kız abartmaya başladı. Sonra bir şey söyledi, kirpilerin 2 ve 5 yıl arasında ömrü varmış. Çok yaşamışsın, sonra biraz daha tartıştık 2 ve 5 yıl arasında öleceksin dedi. Yani aldırmadım ama tedirgin oldum. Çünkü arkadaşlar çok tartışmaya girmem ve bu tür şeylere inanman ama insan ister istemez bir şüpheye giriyor. SS falan almadan direkt çıktım oyundan. Şu an ellerim titriyor, evet saçma bir çocuk ama tedirgin oldum. Sizin düşüncelerinizi alabilir miyim?
Sen kirpi misin?

@Buğra's Anlamadım ki arkadaş.😂
Arkadaşlar selam.
Konu trol. Bence konu kilitlensin.

Geri
Yukarı