Bir oyunda tanıştığım çocuk beni tehdit etti

Ben de bir Windows lisans alma sitesiydi yanda chat gibi bir şey vardı müşteri destek işte yandan çıktılar ödüm patladı anan falan yazdım hukuki işlemler başladı diye yazdılar hala bir şey olmadı korkmana hiiiiiiiiiiiç gerek yok. Hatta bottu onlar bütün sitelerde fake fotolarla çıkıyorlar yemeyin.

Arkadaşlar selam.
Ben canım sıkıldığı için internette dolanıyordum ve habbo diye bir oyuna rastladım. Oyuna girdim kitle tamamen çocuk adam akıllı bir kişi bile yok neyse dolaşıyorum. 2 kız geldi, oyun karakterimle dalga geçti (saçıma kirpi dediler) ben de ilk aldırmadım ama sonra biraz tartıştık. İşte anan falan demeye başladı, sinirlendim. Ben kendim hiçbir hakaret etmedim ama kız abartmaya başladı. Sonra bir şey söyledi, kirpilerin 2 ve 5 yıl arasında ömrü varmış. Çok yaşamışsın, sonra biraz daha tartıştık 2 ve 5 yıl arasında öleceksin dedi. Yani aldırmadım ama tedirgin oldum. Çünkü arkadaşlar çok tartışmaya girmem ve bu tür şeylere inanman ama insan ister istemez bir şüpheye giriyor. SS falan almadan direkt çıktım oyundan. Şu an ellerim titriyor, evet saçma bir çocuk ama tedirgin oldum. Sizin düşüncelerinizi alabilir miyim?

Arkadaşlar selam.
Ben canım sıkıldığı için internette dolanıyordum ve habbo diye bir oyuna rastladım. Oyuna girdim kitle tamamen çocuk adam akıllı bir kişi bile yok neyse dolaşıyorum. 2 kız geldi, oyun karakterimle dalga geçti (saçıma kirpi dediler) ben de ilk aldırmadım ama sonra biraz tartıştık. İşte anan falan demeye başladı, sinirlendim. Ben kendim hiçbir hakaret etmedim ama kız abartmaya başladı. Sonra bir şey söyledi, kirpilerin 2 ve 5 yıl arasında ömrü varmış. Çok yaşamışsın, sonra biraz daha tartıştık 2 ve 5 yıl arasında öleceksin dedi. Yani aldırmadım ama tedirgin oldum. Çünkü arkadaşlar çok tartışmaya girmem ve bu tür şeylere inanman ama insan ister istemez bir şüpheye giriyor. SS falan almadan direkt çıktım oyundan. Şu an ellerim titriyor, evet saçma bir çocuk ama tedirgin oldum. Sizin düşüncelerinizi alabilir miyim?
Fun Fact; Çoluk çocukla dolu bir yerde bebek olmak.

Asıl siz bu mesajı atarken utanmıyor musunuz? Etkilenmiş işte biraz insanın halinden anlayın belki yaşı küçüktür yada bir anda etkilenmiş olabilir ayrıca bunun saçma olduğunun oda farkında zaten.

Evet kendimi aptal gibi hissediyorum istediğinizi diyebilirsiniz sadece içimi rahatlatmak istedim 10 yaşında bir kıza inanacak kadar saçmayım.

O kız değil ona yemin edebilirim.
O oyunda sahte cinsiyetle gezenler var aynı bu forumdaki cinsiyeti belli olmayanlar gibi.
Bende 9 yaşında iken bana asılan birine daha hazır değilim olmaz demiştim, sonra kız abuk subuk şeyler deyince abim araya girmişti.

Geri
Yukarı