Suriyeli çocuk namazda panel ile tehdit etti

Bu konuyu açıyorum çünkü gülünecek bir şey, bugün cuma namazındaydım ve 10-11 yaşlarındaki iki çocuk yan yana namaz kılıyorlardı ( arkadaşlardı)ancak biri namaz ile dalga geçiyordu namaz kılarken "ne bakıyorsun, bir şey mi var?
Gibi şeyler söylüyordu ben onu uyardım geldi seni döveceğim falan dedi ben de dedim ki yanımda 5 kişi var, sonra dedim bunlara belli mi olur yanında bıçak falan vardır bıçak çekerler gittim yanına dedi ki "sen bana ismini söyle ben sana T.C'ni söyleyeyim"ben farklı bir isim söyledim Almanya'dan tatile geldim falan dedim sonra şansa üstümde formam vardı ismimi gördüler.
Korkmuyorum ancak artık sinirim bozuldu geliyor 11 yaşındaki Suriyeli beni tehdit etmeye çalışıyor.
Bazı zamanlarda şiddete başvurmak en iyi çözümdür derim.
Bazen düşünüyorum keşke benim karşıma çıksalar diye sonra kafayı yiyorum keşke orada olsaydım diye.

Yahu çocuk bu etraftan gördüklerini söyler. İki tokat at giderler ayrıca namaz ile dalga geçmelerine de izin verme, yine iki tokata giderler bilemedin 3.

Şımbırlop diye suratina 19 tane cak. Akillanirlar.
Ama şımbırlop diye ses çıkmalı. Öyle ses çıkmaz ise gene vur. Sonra biraz da tekmele. En son 2 şer tüküruk banyosu. Tamam.

Öyle bir şeye maruz kalsaydım direkt koyardım yüzüne. Gitsin ne boku öğreniyorsa öğrensin sonra.
Bazı zamanlarda şiddete başvurmak en iyi çözümdür derim.
Bazen düşünüyorum keşke benim karşıma çıksalar diye sonra kafayı yiyorum keşke orada olsaydım diye.
Hocam buranın vatandaşı bile olmayan insanlardan mı korkacaksın? Yapıştır tokadı gitsin şahsen beni öyle tehdit eden birisi olsa sen kimsin izmarit derdim 2 tokatı yapıştırır gönderirdim.
Yahu çocuk bu etraftan gördüklerini söyler. İki tokat at giderler ayrıca namaz ile dalga geçmelerine de izin verme, yine iki tokata giderler bilemedin 3.
Böyle durumlarda RKO çekeceksin hocam. Hem bak mekan da uygun. Kur'an kurslarında camide az WWE turnuvası düzenlemedik.
Vay haymatloslar vay. Fazla cüretkarlarmış, boyunlarını kırardım orda olsam.
Şımbırlop diye suratina 19 tane cak. Akillanirlar.
Ama şımbırlop diye ses çıkmalı. Öyle ses çıkmaz ise gene vur. Sonra biraz da tekmele. En son 2 şer tüküruk banyosu. Tamam.
Haklısınız ancak yanlarında bir çocuğun abisi ve bir diğerinin babası vardı bir de yanımda emanet bir arkadaş vardı öyle bir kavgaya girsem hem onu mağdur ederdim hemde 4'e 1'den ya güzel bir dayak yerdim ya da bıçaklanırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı