Bir oyunun finalini izleyip pişman olduğunuz oldu mu?

Deathstrooke

Hectopat
Makaleler
1
Yanlışlıklıkla veya bilerek bir oyunun finalini gördüğünüz, izlediğiniz oldu mu? Olduysa hangi oyun. Ben Uncharted 4 2017 yılında hiç oynayamayacağımı düşünerek izlemiştim sonra oyunu oynarken aklıma finali geldi bayağı pişman olmuştum.

RDR2'nin finalini ilk izlediğimde çok üzülmüştüm. Pişman olmuştum pek diyemem ama... Arthur abiyi onurlandırmak için uğraşmam gerektiğini aşıladı bana.

Yanlışlıklıkla veya bilerek bir oyunun finalini gördüğünüz, izlediğiniz oldu mu? Olduysa hangi oyun. Ben Uncharted 4 2017 yılında hiç oynayamayacağımı düşünerek izlemiştim sonra oyunu oynarken aklıma finali geldi bayağı pişman olmuştum.

Ben de Half-Life 2 Episode 1'de kalmıştım. Seriyi bitirecektim, ta ki spoiler yiyene kadar. Alyx'in tanıtımını yapan bir kanal spoilerli yeri geçmek için 2:56 (hatırlamıyorum) demişti. Yine de orada Episode 2 spoileri vardı. Ben de bıraktım.

Dying Light 2'nın açıklamasına baktığımda The Following DLC'sinin sonunda ne olacağını anlamıştım.

Witcher 3'ün ortalarındaydım. Sabah saatleri, kahvaltı yaparken video izliyorum. Karşıma Witcher 3 final sahnesi çıktı ve izledim. Keşke izlemeseydim.

RDR2 en pişman olduğum oyun budur oynamam diye izledim 1 hafta sonra oyuna başlamıştım ama yine de zevk vermişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı