Çözüldü Bir oyunun sesi nasıl kısılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Android

Rosarin

Decapat
Daha fazla  
Selam olay şu Android bir telefondayım ve bir oyun oynuyorum, sevdiğim bir oyun ama ayarlar sekmesi yok oyunda ve müziği falan var oyunun ama ben arka fonda müzik dinlemek istiyorum, bu nasıl olacak?

Selamlar, nedense Android tabanlı akıllı telefon üreticilerinin hiçbiri (veya uygulama geliştiricileri) bunu hiç düşünmüyor. Hem de hiç. Bilgisayardaki gibi her uygulamanın ayrı ayrı sesini kontrol edebilmek bu devirde lüks olmamalı. Eğer Samsung kullanıyorsanız bunun için ufak da olsa bir şansınız var, SoundAssistant uygulaması. Galaxy Store'da aratarak bulabilirsiniz. Eğer çıkmıyorsa geçmiş olsun telefonunuz desteklemiyor demektir.

Selam, nedense Android tabanlı akıllı telefon üreticilerinin hiçbiri (veya uygulama geliştiricileri) bunu hiç düşünmüyor. Hem de hiç. Bilgisayardaki gibi her uygulamanın ayrı ayrı sesini kontrol edebilmek bu devirde lüks olmamalı. Eğer Samsung kullanıyorsanız bunun için ufak da olsa bir şansınız var, soundassistant uygulaması. Galaxy Store'da aratarak bulabilirsiniz. Eğer çıkmıyorsa geçmiş olsun telefonunuz desteklemiyor demektir.

Baktım yoktu ama ona benzer bir uygulama vardı sesi kesti ama müzik sesi de gitti bende vazgeçtim, bence şöyle bir buton olmalı uygulamaların sesini kes falan.

Sağol bu arada.

Selamlar, nedense Android tabanlı akıllı telefon üreticilerinin hiçbiri (veya uygulama geliştiricileri) bunu hiç düşünmüyor. Hem de hiç. Bilgisayardaki gibi her uygulamanın ayrı ayrı sesini kontrol edebilmek bu devirde lüks olmamalı. Eğer Samsung kullanıyorsanız bunun için ufak da olsa bir şansınız var, SoundAssistant uygulaması. Galaxy Store'da aratarak bulabilirsiniz. Eğer çıkmıyorsa geçmiş olsun telefonunuz desteklemiyor demektir.
Xiaomide de var aslında telefona geçip ss atayım 1sn arkadaş belki xiaomi kullanıyordur.

Böyle bir uygulaması var ayarlarda.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-05-27-01-24-53-672_com.miui.misound.jpg
    Screenshot_2022-05-27-01-24-53-672_com.miui.misound.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 54
  • Screenshot_2022-05-27-01-25-18-372_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2022-05-27-01-25-18-372_com.google.android.youtube.jpg
    17,6 KB · Görüntüleme: 52
Çözüm

Geri
Yukarı