Bir PC'den Diğerine RAM Takma

trxsmile

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bizim PC'de 2 tane ram var ve özelliklere baktığımda 2 GB yazıyor. Birini çıkarıp arkadaşınkine taksak sadece oyun için kullanmak amacıyla veya 2 sini taksak bişey fark eder mi? Arkadaşın PC'deki RAM 2 gb ve biz eğer bendeki ikisini çıkarıp ona takarsam benim pc çalışır mı? Arkadaşın işlemcisi biraz kötü (anlamıyorum bu işlerden) işlemcisi İntel(R) Pentium(R) D CPU 2.66 GHZ. Yani 1 tane RAM veya 2 tane RAM'i ona taksak sıkıntı olur mu? Oyunlarda fark eder mi ve benim pc çalışır mı ?

Bilgisayarında 2 tane RAM ve ve bunlar da 2 GB ise bu demektir 1 GB + 1 GB iki tane modül var. Bu durumda senki iki belleği de çıkartıp arkadaşına takarsan bilgisayarın açılmaz :)

Pentium D işlemcili PC'ye ne kadar RAM takarsan tak, değişen çok bir şey olmayacaktır. Ayrıca ekran kartı da önemli oyun performansı için.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı