Bir şey indirirken duraklatmadan bilgisayarı kapatmak bilgisayara zarar verir mi?

*!!NIGHT!!*

Hectopat
Daha fazla  
Oyun indiriyordum ve duraklatmadan hâlâ oyun inerken bilgisayarı kapattım. Bu bilgisayara bir zarar vermiş midir yoksa bilgisayarı kapatınca indirme kendi kendine duraklayıp mı kapanır?

Oyun indiriyordum ve duraklatmadan hâlâ oyun inerken bilgisayarı kapattım. Bu bilgisayara bir zarar vermiş midir yoksa bilgisayarı kapatınca indirme kendi kendine duraklayıp mı kapanır?
Bilgisayarı nasıl kapattınız? Başlattan kapatla mı? Elektriği keserek mi?

Bilgisayara zarar vermez. Bilgisayar kapanırken önce açık olan uygulamaları kapatmaya çalışır, eğer steam gibi mağalardan indiriyorsanız oyun için de sıkıntı olmaz. Bilgisayarı tekrar açtığınızda kaldığınız yerden indirmeye devam edebilirsiniz.

Bilgisayara bir zararı olmaz da indirdiğin dosya yarım kaldığı için zarar görmüş olabilir.

Bilgisayarı nasıl kapattınız? Başlattan kapatla mı? Elektriği keserek mi?
Başlattan kapatıyorum.
Epic'ten yapacaksan indirdiklerin hepsi boşa gidicek.
Ben GTA 5'i Epic Games'ten böyle yaparak indirmiştim. Kaldığı yerden de devam ediyordu. Şuan Arkham City indiriyorum umarım GTA 5 gibi kaldığı yerden devam eder. İndirirken Epic Games'ten çıkış yapmadan direk bilgisayarı kapatıyorum.
İndirdiklerin boşa gider ama bilgisayarına bir şey olmaz.
İndirdiklerim nasıl boşa gider söyleyebilir misiniz? Kaldığı yerden devam etmez mi diyorsunuz yani? Çünkü devam ediyordu önceden yaptığımda.

Yeni konular

Geri
Yukarı