Bir şey itiraf edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kız arkadaşımdan ayrılmayı düşündüğüm dönemde bu deprem yüzünden her şey tersine döndü. Şu anda yazlıkta annem, kız arkadaşım, onun annesi ve kız arkadaşımın kuzeniyle mahsur kalmış durumdayım. Korktukları için geri dönmüyorlar, işin kötü yanı tek erkek olarak dalga ve eğlence konusu olduğum yetmiyormuş gibi köle gibi çalıştırılıyorum. En az 1 hafta kurtulamayacak gibiyim, imdat!

Kız arkadaşımdan ayrılmayı düşündüğüm dönemde bu deprem yüzünden her şey tersine döndü. Şu anda yazlıkta annem, kız arkadaşım, onun annesi ve kız arkadaşımın kuzeniyle mahsur kalmış durumdayım. Korktukları için geri dönmüyorlar, işin kötü yanı tek erkek olarak dalga ve eğlence konusu olduğum yetmiyormuş gibi köle gibi çalıştırılıyorum. En az 1 hafta kurtulamayacak gibiyim, imdat!
Ne güzel işte. Ayrılacakken daha yakın oldunuz. :D

Tek erkek olmak zor olmuştur o da var şimdi.

Ne güzel işte. Ayrılacakken daha yakın oldunuz. :D
Orası öyle de onunla baş başa olmak varken 4 kadının dalga malzemesi ve köle işçisi olarak buradayım...

Not: Bir de özel şoförleri...

Not 2: Annem şu anda salonda kız arkadaşım ve onun kuzenine tekneyi kaçırıp babamdan dayak yeme anılarımı anlatıyor. Sabah da komşu kızların beni eve kilitleyip zorla makyaj yapmalarını anlatmıştı. Keşke ölseydim de böyle rezil olmasaydım!

Emoji atarken çoğunluk ne atarsa onu atıyorum..
Gel bizim eve. Çayımızı iç. Gelişi bir tane RTX 2080 getir de bir dokunalım yahu! :D

Lütfen beni banlamayın.

Daha önce hiç Technopat videosu izlemedim.

12 yaşımda dayımın kredi kartını patlatmıştım 5 ay fark etmediler, dayım ondan sonra Rusya'ya çalışmaya gitti yengem İstanbul'da kalıyordu bakmış karttan sürekli para eksiliyor, gitmiş savcılığa şikayet etmiş 🤣 adımı değişmiştim alışveriş yaparken ama çocukluk aklı ıp falan nebilirim. Sonra polis falan geldi okuldan aldılar beni, öyle sonra yengem ben olduğumu öğrenince şikayeti geri çekti, ama o zamanın hakimi beni sorguya aldı o zaman çok korkmuştum 12 yaşımda önümde hakim 2 savcı 1 tane psikolog Allah'ım ne günlerdi... Dayım sonra yengeme mahcup ol miyim diye benim haberim vardı sana haber vermeyi unutmuşuz dedi yengeme, durumumuz çok iyiydi ama o zamanlar babam bilgisayar almıyordu bana babannemin aldığı eski laptop vardı oyun falan oynuyamıyordum bilgisayar parçaları almıştım kendime 😂 dayım sonra geldi dedi ki bir daha bir şey istersen gel bana söyle dedi. Çocukluk aklı işte ne yaptığımı bilmiyordum para o zaman bana oyunlardaki cashler gibi geliyordu 🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı