Bir soğuk bir sıcak yapan flört

Büyük ihtimalle senden başka flörtleri var onlar ilgi vermeyince sana sıcak yapıyordur. Yedege al bu kızı yeni flörtlere yönel ama yedekdede kalsın bu kız :)
üzerinden 2 gün geçti bana yaptığı gibi bende ona soğuk yaptım bu sefer de o biraz darladı beni.Sosyal medyada kızlar ilgi veren erkegi değil de peşinden koşturan erkeği seviyormuş diye bir söz görmüştüm de hakliymis.

İlgilenmiyor diye düşünüyorum kendisiyle alakanı kes ve hayatına devam et. İyi forumlar.
Evet hocam 2-3 gündür saatlerce bakmadı mesajlarıma ve uyuyakalmışım diyerek geçiştirdi.Bundan sonraki zamanda yazmayacağım.Kendi yazarsa da aynı muameleyi göstereceğim.

Son düzenleme:
Üzerinden 2 gün geçti bana yaptığı gibi bende ona soğuk yaptım bu sefer de o biraz darladı beni. Sosyal medyada kızlar ilgi veren erkegi değil de peşinden koşturan erkeği seviyormuş diye bir söz görmüştüm de hakliymis.

Böyle devam hocam unutmayın 2-3 flört daha yapın ekstradan :) ileride faydanızı göreceksiniz kız sizin evcil hayvanınız olacak (denendi onaylandı öneriliyor)

Böyle devam hocam unutmayın 2-3 flört daha yapın ekstradan :) ileride faydanızı göreceksiniz kız sizin evcil hayvanınız olacak (denendi onaylandı öneriliyor)

Şu an ondan ayrı 1 flörtüm var. Bu sabah gunaydin mesajı atıp naptigimi sordu. Bende çalışıyorum dedikten sonra kolay gelsin dedi ve sohbet bitti. Gercekten onu özlüyorum ama beni sevmediğini bildiğim için yazmak istemiyorum. Dun gün boyunca sadece günaydın mesajı attı ve gece 11e kadar cevap vermedi. Neden mesaj yazmadigini sorunca da işlerinin yoğun geçtiğini bugün kendisine vakit ayırmak istediğini söyledi. Bugün yazayım mi hocam ona şimdi?

Şu an ondan ayrı 1 flörtüm var. Bu sabah gunaydin mesajı atıp naptigimi sordu. Bende çalışıyorum dedikten sonra kolay gelsin dedi ve sohbet bitti. Gercekten onu özlüyorum ama beni sevmediğini bildiğim için yazmak istemiyorum. Dun gün boyunca sadece günaydın mesajı attı ve gece 11e kadar cevap vermedi. Neden mesaj yazmadigini sorunca da işlerinin yoğun geçtiğini bugün kendisine vakit ayırmak istediğini söyledi. Bugün yazayım mi hocam ona şimdi?

Hocam bir buluşma ayarlayın kafe tarzı bir yerde, ama buluşmaya ne zaman müsaitsin bulusalımmı gibi degil. Git kıza deki yarın saat 5 de kafeye gideceğiz hazır ol. Kafeye gittikten sonra da otur konuş bunları sevmedigini yapmaması gerektigini seni seviyorsa anlayış gösterir yapmaz ama sevmiyorsa agzı gözü oynuyorsa GO Next.

Hocam bir buluşma ayarlayın kafe tarzı bir yerde, ama buluşmaya ne zaman müsaitsin bulusalımmı gibi degil. Git kıza deki yarın saat 5 de kafeye gideceğiz hazır ol. Kafeye gittikten sonra da otur konuş bunları sevmedigini yapmaması gerektigini seni seviyorsa anlayış gösterir yapmaz ama sevmiyorsa agzı gözü oynuyorsa GO Next.
hocam kafe teklifimi çalıştığı için kabul etmedi belki haftasonu olabilir dedi ben direkt nextliyorum :D

Geri
Yukarı